| Σχέδιο συνδετήρων | m8 συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Κόλλα μετάλλων |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3,5 - 5,0 χιλ. |
| Υλικό ενθέτων | PA66+30%GF |
|---|---|
| Αδιάβροχος βαθμός | IP67 |
| Πιστοποίηση | CE ROHs |
| Ταιριάζοντας με κύκλος | 500 |
| Υλικό επαφών | χαλκός (επίχρυσος) |
| Σχέδιο συνδετήρων | M8 συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | συγκόλληση |
| Μετρητής σύρματος | 24 |
| Έξοδος καλωδίου | 3,5 - 5,0 χλστ |
| Ανώτατο όριο θερμοκρασίας | 85 °C |
| Σχέδιο συνδετήρων | Συνδετήρας PCB |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Καλώδιο OD | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων | AWG 24 ή 26 |
| Σακάκι καλωδίων | PVC ή PUR |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν/σωστή γωνία |
|---|---|
| Ύφος λήξης | Ο τύπος ύλης συγκολλήσεως/τα PCB τοποθετεί |
| Τοποθετώντας τύπος | Τα PCB τοποθετούν/επιτροπή τοποθετούν/καλώδιο |
| Τοποθετώντας χαρακτηριστικό γνώρισμα | Τοποθετήστε στην πρόσοψη/πίσω τοποθετεί/4 τρύπα φλάντζα |
| Εκτιμημένη τάση | 250V για 3 4 την καρφίτσα 60V για 5pin 30V για την καρφίτσα 8 |
| Επαφές | 8pins |
|---|---|
| Τύπος | η τετραγωνική επιτροπή τοποθετεί το συνδετήρα |
| Μετρητής καλωδίων | μέγιστα 0,75 mm2 |
| Εκτιμημένη τάση | 60 Β |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Όνομα προϊόντων | M12 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος | μέτωπο - η επιτροπή τοποθετεί |
| Πολωνοί | 4pins 8pins |
| Γένος προϊόντων | Θηλυκό |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Σχέδιο συνδετήρων | M8 συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Συγκόλληση |
| Μετρητής καλωδίων | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3,5 - 5,0 χιλ. |
| Ανώτερη θερμοκρασία ορίου | 85 °C |
| Πολωνοί | 8pins |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Εφαρμογή | αυτοκίνητος/αυτοματοποίηση/industry/LED κ.λπ. |
|---|---|
| Καρφίτσες | 8P |
| Κατοικία ενθέτων | NYLON66 + GF |
| Τύπος σύνδεσης | Τα PCB τοποθετούν |
| λέξεις κλειδιά | M12 συνδετήρας PCB |