| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Καρφίτσα επαφών | καρφίτσα 3 |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Αριθμό μοντέλου | M12 η επιτροπή τοποθετεί |
| Τύπος συνδετήρων | Βίδα |
| Επίπεδο προστασίας | IP67 |
|---|---|
| Ύφος ζευγαρώματος | Νήμα |
| Ταιριάζοντας με καλώδιο | Γάτα 5, γάτα 5e, 24awg |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Γένος | Θηλυκό στο θηλυκό, θηλυκό στο θηλυκό |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως/PCB/καλώδιο |
|---|---|
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Γένος | Θηλυκό |
|---|---|
| Προϊόν | 7/8» συνδετήρας |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί το συνδετήρα |
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| Αριθμοί επαφών | 5pins |
| Κωδικοποίηση | A B D X κωδικοποίηση |
|---|---|
| M12 Pin | 3 4 5 8 12 17 πιν |
| Τύπος | Συγκόλληση/Pcb/Με σύρμα |
| Υλικό συνδετήρα | CuZn, TPU |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Γένος | Γυναικείο / αρσενικό |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Στήριγμα πάνελ |
| Αριθμός καρφίτσες | 3/4/5/8/12/17 PIN |
| Τύπος τοποθέτησης | Τερματισμός συγκόλλησης |
| Μηχανισμός ασφάλισης | Εμπρός/πίσω στερεωμένο |
| Μεταφορέας επαφών | PA66+GF |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία | -40°C~+105°C |
| Εκτίμηση IP | IP67, IP68 |
| Λήξη | Συγκόλληση εμβύθισης PCB |
| Γένος | Αρσενικό |
| Εφαρμογή | Επίδειξη/φωτισμός των υπαίθριων οδηγήσεων, υπαίθριοι |
|---|---|
| καρφίτσες | 4p, 5P, 1P, 7P, 3P, 8P, 2P, 6P |
| Πλεονέκτημα | μακροχρόνια διάρκεια και υψηλή αξιοπιστία |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνας |
| Τύπος συνδετήρων | το βούλωμα κλειδαριών βιδών/νημάτων, επιτροπή τοποθετεί, συγκολλά |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| M12 Pin | 3 4 5 8 12 17 πιν |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | A B D X κωδικοποίηση |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρα | Συγκόλληση/Pcb/Σύρμα |
| Επιμετάλλωση επαφής | Au (επιχρυσωμένο) |
| Υλικό συνδετήρα | CuZn, TPU |