| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -40°C-125°C |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| Λήξη | Λήξη ύλης συγκολλήσεως |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Αντίσταση επαφών | ≤3mΩ |
| Type | DIN |
|---|---|
| Gender | Male Female |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pin |
| Rated Voltage | 250V |
| Rated Current | 4A |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Rigoal connector(RG) |
| Αριθμό μοντέλου | M8 η επιτροπή τοποθετεί το συνδετήρα |
| Τύπος | ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΗΣ, ύλη συγκολλήσεως |
| Εφαρμογή | Δύναμη |
| Σχέδιο συνδετήρων | θηλυκός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3,5 - 5,0 χιλ. |
| Σχέδιο συνδετήρων | M12 θηλυκός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | PCB |
| Ανώτερη θερμοκρασία ορίου | 85 °C |
| Χαμηλότερη θερμοκρασία ορίου | -40 °C |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| Σχέδιο συνδετήρων | θηλυκός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | AWG 24 ή 26 |
| Σακάκι καλωδίων | PVC ή PUR |
| Σχέδιο συνδετήρων | Συνδετήρας PCB |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Καλώδιο OD | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων | AWG 24 ή 26 |
| Σακάκι καλωδίων | PVC ή PUR |
| Όνομα προϊόντων | M12 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος | μέτωπο - η επιτροπή τοποθετεί |
| Πολωνοί | 8P |
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Κωδικοποίηση | A / Κώδικας Β/Γ/Δ/Κ/Λ/Χ/του S/Τ |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας | -25°C ~ + 85°C |
| Εκτιμημένη τάση | DC60V AC50V |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος, χρυσός που καλύπτεται |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >100 φορές |
| Τύπος | ΦΑΣΑΡΙΑ |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 Pin |
| Ονομαστική τάση | 250V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4α |