| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Rigoal |
| Αριθμό μοντέλου | USB3.0 |
| Τύπος | USB |
| Εφαρμογή | Ακουστικός & βίντεο/στοιχεία/αυτοκίνητος |
| M12 Pin | 3 4 5 8 12 17 πιν |
|---|---|
| Διεπαφή | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ Χ |
| Τύπος | Πίσω/μπροστινό κλείδωμα |
| Επιμετάλλωση επαφής | Au (επιχρυσωμένο) |
| Υλικό συνδετήρα | CuZn, TPU |
| Τύπος | Προσαρμογέας |
|---|---|
| Γένος | Γυναικείο/αρσενικό |
| Αριθμός πυρήνων | 3/4/5/8/12/17 PIN |
| Τύπος τοποθέτησης | Τερματισμός συγκόλλησης/PCB |
| Τρόπος κλειδώματος | Εμπρός/πίσω στερεωμένο |
| Τόπος καταγωγής | CHIAN |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M16 |
| Τύπος | Προσαρμοστής |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | m8 4pin που θηλυκά ip67 στεγανοποιούν την επιτροπή τοποθετούν το συνδετήρα 1.Our ύλης συγκολλήσεως π |
| Χρόνος παράδοσης | 14 |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | RG2112 τελικός ηλεκτρικός συνδετήρας αισθητήρων |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25℃~85 ℃ |
| Υλικό επαφών | Επένδυση χαλκού ορείχαλκου |
| Εφαρμογή | Δύναμη, οδηγήσεων, ηλεκτρικός εξοπλισμός |
|---|---|
| Συγκεντρώστε το ύφος | Μέτωπο - επιτροπή που τοποθετείται |
| Μέγιστο καλώδιο OD | 10mm |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45 ℃~+105℃ |
| Τύπος | RJ45 |
| τύπος συνδετήρων | M5 η επιτροπή τοποθετεί το conenctor |
|---|---|
| Επαφές | 3P |
| Γένος | Θηλυκό |
| Ασιατικός | Κατ' ευθείαν |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A |
| Τύπος συνδετήρων | M5 η επιτροπή τοποθετεί το conenctor |
|---|---|
| Πολωνοί | 3p 4p |
| Ασιατικός | Κατ' ευθείαν |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| Εκτιμημένη τάση | 250V-600V |
|---|---|
| Αριθ. Από το contac | 4pin- 19pin |
| Υλικό ενθέτων | PA66+GF30% |
| Χρώμα | Ασήμι |
| ελάτε σε επαφή με το σώμα | υιοθετήστε τον αρίστης ποιότητας χαλκό |
| Επαφές | 12Pins |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Τύπος | συνδετήρας επιτροπής |
| Υλικό ενθέτων | PA66 |
| Θερμοκρασία καλωδίων | -40℃~+125℃ |