| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1.Our συσκευάζοντας: κάθε PC σε μια τσάντα PE, που τίθεται έπειτα σε ένα μικρό χαρτοκιβώτιο. 2. σύμφ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 7~14 |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100000 |
| Τόπος καταγωγής | Το Shen, Κίνα |
| Μάρκα | Rigoal connector(RG) |
|---|---|
| Τύπος | Συνδετήρας USB |
| Γένος | αρσενικό στο θηλυκό, αρσενικό/θηλυκό |
| Προαιρετικός τύπος | USB 2.0/USB 3,0 |
| Τρέχουσα βαθμολογία (A) | 1.5A |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M12 |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική αυτοματοποίηση, αυτοματοποίηση |
| σειρά | M12 |
| Υλικό της επαφής | CuZn (ορείχαλκος) |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Τύπος | Ύλη συγκολλήσεως/PCB/καλώδιο |
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ Χ |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Εφαρμογή | Δύναμη, οδηγήσεων, ηλεκτρικός εξοπλισμός |
|---|---|
| Μέγιστο καλώδιο OD | 10mm |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45 ℃~+105℃ |
| Γένος | Αρσενικό στο θηλυκό, αρσενικό στο θηλυκό |
| Επίπεδο προστασίας | IP67 |
| Επαφές | 6pins |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Τύπος | συνδετήρας επιτροπής |
| Υλικό ενθέτων | PA66 |
| Θερμοκρασία καλωδίων | -40℃~+125℃ |
| Προδιαγραφή καλωδίων | 0.15m㎡~0.2m㎡/26-24 AWG |
|---|---|
| Σειρά διαμέτρων | Φ5.5mm~Φ7mm |
| Διάμετρος και αριθμός επαφών | 4 ή 9 |
| Εκτιμημένο τρέχον (α) | 1.5A |
| Εκτίμηση ευφλέκτου | UL94-V0 |
| Επαφές | 3 4 5 8 12 17 επαφές |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Είδος | Βίδα Ύλη συγκολλήσεως PCB Με το καλώδιο |
| Γένος | αρσενικό και θηλυκό |
| Τύπος | Μπροστινή κλειδαριά Οπίσθια κλειδαριά |
| αριθμός επαφών | το 2.3.4.5 .6.7.8.12.14.19.24pins |
|---|---|
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Έξοδος καλωδίων | 4-6 χιλ. (PG 7)/6-8 χιλ. (PG 9) |
| Μηχανική λειτουργία | > 500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
|---|---|
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως/PCB/καλώδιο |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |