| Αριθμός επαφών | 8Pins |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα |
| Γένος | Αρσενικό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A 3A 5A 6A 7A |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| καρφίτσες | 3pin 4pin 5pin |
|---|---|
| Καρφίτσα | Ορείχαλκος/χρυσός |
| βαθμός IP | IP67/68 |
| Τύπος | Φορμαρισμένος |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 13A |
| Καρφίτσες | 3pin 4pin 5pin |
|---|---|
| Καρφίτσα | Ορείχαλκος/χρυσός |
| Βαθμός IP | ip67/68 |
| Τύπος | Φορμαρισμένος |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 13A |
| Αριθμό μοντέλου | M8 η επιτροπή PCB συνελεύσεων τοποθετεί το συνδετήρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Όνομα προϊόντων | M8 Α που κωδικοποιεί την καρφίτσα 3 4 5 6 8 τον αρσενικό συνδετήρα συνελεύσεων |
| Επαφές | 3,4pins είναι διαθέσιμα |
| Προστατευτικό κάλυμμα | Η.Ε-alaibable |
| Εφαρμογή | Αυτοματοποίηση εργοστασίων και έλεγχος διεργασίας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | M8 η επιτροπή τοποθετεί το συνδετήρα που τα αρσενικά PCB α-Conding 4pin τοποθετούν το οπίσθιο μ |
| Λήξη | Συγκόλληση |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος, νικέλινος, CNC |
| Σειρά θερμοκρασίας | 20℃~+80℃ |
|---|---|
| Υλικό ενθέτων | PA66 |
| Υλικό επαφών | Επαφή χρυσής επένδυσης επαφών χαλκού |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A/2A/1.5A |
| Διάμετρος καλωδίων | ≤4mm~≤8.0mm |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
|---|---|
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Αντοχή ζευγαρώματος | ≥500 |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχος συνδετήρας, αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| Σειρά | M12 |
| Κωδικοποίηση | Α, Β, Γ, Δ, Χ |
| Γένος | Αρσενικό |
|---|---|
| Προϊόν | 7/8» συνδετήρας |
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| Πολωνοί | 5pins |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 9A |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχος συνδετήρας, αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| Σειρά | M12 |
| Κωδικοποίηση | Α, Β, Γ, Δ, Χ |