| Σχέδιο συνδετήρων | m8 θηλυκός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Επαφές | 3Pins |
| Αριθμό μοντέλου | 7 / η επιτροπή 8 τοποθετεί |
|---|---|
| Καρφίτσα επαφών | καρφίτσα 5 |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 50A ανώτατος |
| Τύπος συνδετήρων | Βίδα |
| IP που εκτιμάται | IP67 |
| Επαφές | 12Pins |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Τύπος | συνδετήρας συνελεύσεων και επιτροπής |
| Υλικό ενθέτων | PA66 |
| Θερμοκρασία καλωδίων | -40℃~+125℃ |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/καλώδιο |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Επαφές | 6pins |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Τύπος | Η επιτροπή τοποθετεί |
| Υλικό ενθέτων | PA66 |
| Θερμοκρασία καλωδίων | -40℃~+125℃ |
| Gender | Male Female |
|---|---|
| Product Name | Rigoal M23 connector male and female 19 pin 623T flange type panel IP67 waterproof assembly panel mount connector |
| Coupling Nut/screw | Brass With Nickel Plated |
| Certificate | CE/ROHS/IP67/REACH/IP68 |
| Connector Contacts | Brass With Gold Plated |
| Pins | 19 pin |
|---|---|
| Contact Resistance | ≤5MΩ |
| Seal / O-ring | FKM or NBR |
| Product Name | Rigoal M23 Connector Male/Female 19-pin 623T flanged signal IP67 Waterproof assembly panel mount connector |
| Insulation Resistance | ≥ 100M Ω |
| Σχέδιο συνδετήρων | m8 αρσενικός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3,5 - 5,0 χιλ. |
| Χαμηλότερη θερμοκρασία ορίου | -40 °C |
| Επαφές | 8pins |
|---|---|
| Τύπος | Θηλυκό |
| Λήξη | Βίδα |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Επαφές | 8pins |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | μέγιστα 0,75 mm2 (μέγιστο AWG 20) |
| Εκτιμημένη τάση | 60 Β (32 Β) |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |