| Σχέδιο συνδετήρων | m8 αρσενικός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3,5 - 5,0 χιλ. |
| Χαμηλότερη θερμοκρασία ορίου | -40 °C |
| Εφαρμογή | Αυτοματοποίηση εργοστασίων και έλεγχος διεργασίας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | M8 η επιτροπή τοποθετεί το συνδετήρα |
| Λήξη | Συγκόλληση |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος, νικέλινος, CNC |
| Σχέδιο συνδετήρων | m8 θηλυκός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3,5 - 5,0 χιλ. |
| Σχέδιο συνδετήρων | m8 αρσενικός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Επαφές | 4pins |
| Γένος | Θηλυκό |
|---|---|
| Καρφίτσα | 3 / καρφίτσα 4/5/6/8 |
| Κωδικοποίηση | A/B/D κώδικας |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥100 MΩ |
| Αντίσταση επαφών | <10 M=""> |
| Σχέδιο συνδετήρων | θηλυκός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3.5 - 5,0 χιλ. |
| Σχέδιο συνδετήρων | αρσενικός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Κόλλα μετάλλων |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3,5 - 5,0 χιλ. |
| Σχέδιο συνδετήρων | m8 θηλυκός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων | 24 |
| Επαφές | 6P |
| Ανώτερη θερμοκρασία ορίου | 85 °C |
| αριθμός επαφών | 8pins |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα |
| Γένος | Αρσενικό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A 3A 5A 6A 7A |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Όνομα προϊόντων | M12 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος | Η επιτροπή τοποθετεί |
| Επαφές | 5Poles |
| Γένος | Αρσενικό |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |