| Ελάχιστο /Μέγιστο | -25°C +85°C |
|---|---|
| Καρφίτσες | 16p, 4p, 5p, 12p, 1p, 7p, 9p, 3p, 2p |
| Υλικό πυρήνων | PA66 |
| Εκτίμηση τάσης | 60V |
| υλικό μετάλλων | χαλκός |
| Σειρά θερμοκρασίας | 20℃~+80℃ |
|---|---|
| Υλικό ενθέτων | PA66 |
| Υλικό επαφών | Επαφή χρυσής επένδυσης επαφών χαλκού |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A/2A/1.5A |
| Διάμετρος καλωδίων | ≤4mm~≤8.0mm |
| Κλίμακα θερμοκρασίας | -25°C ~ +85°C |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | DC60V AC50V |
| Υλικό επαφής | Ορείχαλκος, χρυσός που καλύπτεται |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >100 φορές |
| Ονομαστικό ρεύμα | 0.5Α |
| Πιστοποιητικό | CE, ROHS, ΣΥΜΒΟΎΛΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΉΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΊΑΣ, ISO9001 |
|---|---|
| Προδιαγραφή καλωδίων | 0.15mm2 ~ 0,2 mm2 το /26 ~24AWG |
| Αντίσταση της τάσης (AC.V) 1minu | 1000V |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C~80°C |
| Αντίσταση επαφών | <30m> |
| Ένθετο συνδετήρων | TPU/PA |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | M8 στεγανοποιήστε το συνδετήρα |
| Επαφές συνδετήρων | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Όνομα προϊόντων | κυκλικός συνδετήρας 3pin/4pin/5pin/6pin/8pin M8 |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
|---|---|
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Αντοχή ζευγαρώματος | ≥500 |
| Όνομα προϊόντων | M12 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος | Η επιτροπή τοποθετεί |
| Επαφές | καρφίτσα 3 4 5 6 8 12 17 |
| Γένος | Αρσενικό |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Όνομα | Τα M12 επιτροπή 90 βαθμού τοποθετούν το συνδετήρα |
|---|---|
| Επαφές συνδετήρων | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Ένθετο συνδετήρων | TPU/PA |
| Τρέχων | 1.5A |
| Προστατευτικό κάλυμμα | Μη διαθέσιμος |
| Καρφίτσα επαφών | 3/4/5/6/8/12/17 καρφίτσα κ.λπ. |
|---|---|
| Τρέχουσα εκτίμηση | 50A ανώτατος |
| Τύπος συνδετήρων | Βίδα |
| IP που εκτιμάται | IP67 |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός, κινητός εξοπλισμός αυτοματοποίησης |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Καρφίτσα επαφών | καρφίτσα 5 |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Αριθμό μοντέλου | η 7/8 επιτροπή τοποθετεί |
| Τύπος συνδετήρων | Βίδα |