| Τύπος | Η συνέλευση/η επιτροπή τοποθετεί/φορμαρισμένος |
|---|---|
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -30°C~105°C |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα/solder/PCB/wire |
| μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Καρφίτσα | 3 4 5 8 12 17 πιν |
|---|---|
| Κωδικοποιημένο | A B D X κωδικοποιημένα |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Καλώδιο AWG | 26AWG-22AWG |
| Σειρά θερμοκρασίας | 40℃-105℃ |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνας |
| Πιστοποιητικό | UL, CE, TUV, ROHS, ΣΥΜΒΟΎΛΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΉΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΊΑΣ, CQC |
| Υλικό | PA66 νάυλον UL94V-0 |
| εκτίμηση | 110V / 5A |
| καρφίτσες | 3 4 5 6 8 12 17pn |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40°C ~ + 125°C |
| αριθμός επαφών | 3 / 4/5/8/12/17 |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
| Όνομα προϊόντων | Φορμάροντας καλώδιο M12 5pin |
|---|---|
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3,4,5,8,12pins είναι διαθέσιμα |
| Γένος | Θηλυκό |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Όνομα προϊόντων | Φορμάροντας καλώδιο M12 8pin |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Πρότυπα | Iec61076-2-1013 |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12pins |
| καρφίτσα | καρφίτσα 9 15 |
|---|---|
| Κώδικας | Δ-SUB9 Δ-SUB15 HD-SUB9 HD-SUB15 |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/φορμαρισμένος τύπος/τύπος συνελεύσεων |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | ύλη συγκολλήσεως/βίδα |
| Τύπος | Κυκλικός συνδετήρας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Γένος | Αρσενικό |
| καρφίτσες | 3 4 5 6 8pin |
| Κωδικοποίηση | A/B/DCode |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
|---|---|
| Πολωνός | 3 4 5 8 12 17 πόλοι |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/φορμαρισμένο καλώδιο |
| Μορφή | Κατ' ευθείαν/γωνία |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
|---|---|
| Θέση | θέση 3 4 5 8 12 17 |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/φορμαρισμένο καλώδιο |
| Μορφή | Κατ' ευθείαν/αγκώνας |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A/2A/4A |