| Επαφές | 6poles |
|---|---|
| Λήξη | Συγκόλληση |
| Τύπος | η τετραγωνική επιτροπή τοποθετεί |
| Υλικό ενθέτων | PA66 |
| Θερμοκρασία καλωδίων | -40℃~+125℃ |
| Όνομα προϊόντων | M12 ή συνδετήρας αξίας Γ σωληνοειδών |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα/soleder/crimp |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Product Name | M8 Sensor Connector Cable Installation Plastic Metal connector Male/Female Waterproof M8 cable connector 3 4 5 6 8-pin |
|---|---|
| Product Category | M8 Waterproof Connector |
| Protection Level | IP67/IP68 Waterproof |
| Rated Voltage | 30V For 5/6/8 Pin,60V For 3/4 Pin |
| Connector Type | Male Female Plug |
| Τύπος | ΔΙΝ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλιακό LED για την αυτοκινητοβιομηχανία |
| Φύλο | Αρσενικό θηλυκό |
| Πινάκια | Σύνδεσμος 3 4 5 8 12 17 ακίδων |
| Ονομαστική Τάση | 250V |
| Σύζευξη | περασμένη κλωστή σύζευξη |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Κύκλος ζευγαρώματος | 500times |
| Υλικό ενθέτων | PA66+%30GF |
| Σειρά Teperature | -25℃-+85℃ |
| Καρφίτσες | 4P |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας | -25℃~+90℃ |
| Ζευγάρωμα Enduranc | > κύκλος 500 |
| Ένθετο συνδετήρων | PA+GF |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος, νικέλινος, CNC |
| Αριθμό μοντέλου | M12 συνδετήρας τύπων Υ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Καρφίτσα | 4 5 6pin |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία | -20℃ ~ +80℃ |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥100MΩ |
| εφαρμογή | Αυτοκίνητο |
|---|---|
| Καρφίτσες | 4p, 5P, 7P, 3P, 8P, 2P, 6P |
| Υλικό επαφών | Χρυσός ορείχαλκου που καλύπτεται |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Αριθμό μοντέλου | M23 συνδετήρας |
|---|---|
| Εφαρμογή | δύναμη, αισθητήρας, αυτοκίνητοι, ethernet, αυτοκίνητο κ.λπ. |
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα |
| Έξοδος καλωδίων | 6-10 χιλ. |