| Βαθμός IP | IP67/IP68 |
|---|---|
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Τρόπος επαφών | Γρήγορα κλειδαριά/κλειδαριά βιδών |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα/solder/PCB/wire |
| Καλώδιο OD | 5.5mm~7.0mm |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Επιμετάλλωση επαφής | Au (χρυσή επένδυση) |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Κλείδωμα βιδών |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Ονομασία προϊόντος | Δέσμευση για την παραγωγή ηλεκτρικής ενέργειας από ηλεκτρικό ρεύμα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Μ12 8pin αδιάβροχος σύνδεσμος |
| Μάρκα | Rigoal connector(RG) |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Όνομα προϊόντων | Φορμαρισμένο M12 καλώδιο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12pins |
| Τρόπος επαφών | βίδα |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40°C +80°C |
|---|---|
| Βαθμός IP | IP67 |
| Καρφίτσες | 4p, 5P, 3P, 8P, 6P |
| Υλικό πυρήνων | PA66 |
| Τύπος κώδικα | A/B/C/D |
| Τύπος | DIN43650A βάση |
|---|---|
| Να στηρίξει | Τυποποιημένο να στηρίξει |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Πρότυπα | DIN EN175301-830-Α |
| Υλικό κατοικίας | PA+GF |
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Υλικό ενθέτων | ΜΑΔ, ανώτατη θερμοκρασία 260℃ |
| Κύκλος ζευγαρώματος | 500 |
| Πιστοποιητικό | CE ROHS ISO9001 |
| Όνομα προϊόντων | Όνομα προϊόντων |
|---|---|
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Προστατευτικό κάλυμμα | Η.Ε-alaibable |
| Επαφές | 3,4,5,8,12pins είναι διαθέσιμα |
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Υλικό της Shell | Μέταλλο/πλαστικό |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V για τη 3/4 καρφίτσα, 60V για 5/6pin, 30V για 8/12/17pin |
| Τύπος συνδετήρων | ΣΕ M12/ΤΟ Δ-ΥΠΟΒΡΎΧΙΟ/RJ45 ETHERNET/USB/ΤΟ ΜΊΝΙ DIN/M8/GX12 |
| Εφαρμογή 1 | Μικροσκοπικοί αισθητήρες/βιομηχανική κάμερα/ηλεκτρικό ποδήλατο |
| Κώδικας | A / Κώδικας Β/Γ/Δ/Κ/Λ/Χ/του S/Τ |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ |
| Τύπος | M5/M8/M9/M12/M16 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1.5A για 12 17 pin/2A για 4 5 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 17 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 |