| καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
|---|---|
| Κωδικοποιημένο | A B D X κωδικοποιημένα |
| Σχήμα | Γωνία / Ευθεία |
| Γένος | Θυληκο αρσενικό |
| Τύπος | Θωρακισμένος /Αθωρακισμένος |
| Κωδικοποιημένο | A B D X κωδικοποιημένα |
|---|---|
| καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4Α |
| Μετρημένη ηλεκτρική τάση | 250V |
| Σχήμα | Γωνία / Ευθεία |
| Εφαρμογή | Δύναμη |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| καρφίτσες | 4p, 5P, 3P, 2P, 6p, 8p |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 3A, 1.5A |
| Εκτίμηση IP | 60V |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
|---|---|
| καρφίτσες | 4p, 5P, 7P, 3P, 8P, 2P, 6P |
| Υλικό επαφών | Χρυσός ορείχαλκου που καλύπτεται |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Υλικό της Shell | Μέταλλο/πλαστικό |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V για τη 3/4 καρφίτσα, 60V για 5/6pin, 30V για 8/12/17pin |
| Τύπος συνδετήρων | ΣΕ M12/ΤΟ Δ-ΥΠΟΒΡΎΧΙΟ/RJ45 ETHERNET/USB/ΤΟ ΜΊΝΙ DIN/M8/GX12 |
| Εφαρμογή 1 | Μικροσκοπικοί αισθητήρες/βιομηχανική κάμερα/ηλεκτρικό ποδήλατο |
| Κώδικας | A / Κώδικας Β/Γ/Δ/Κ/Λ/Χ/του S/Τ |
| Σχήμα | Πολυάνθρακας |
|---|---|
| Υλικό επαφών | Χαλκός φωσφόρων |
| επένδυση επαφών | χρυσός 50 μικρού |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | – 40°C σε +70°C |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | 1.000 κύκλοι υποχωρητικοί |
| λέξεις κλειδιά | Αδιάβροχος συνδετήρας |
|---|---|
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -30°C~+105°C |
| Περιγραφή | Δ-ΥΠΟ- hd-ΥΠΟΒΡΥΧΙΟ 8pin/9pin/15pin |
| Όνομα προϊόντων | Δ-ΥΠΟ- HD-ΥΠΟΒΡΥΧΙΟ |
| Mating Cycles | >500 Times |
|---|---|
| Connector Insert | TPU |
| Contacts | 9pins |
| Rated Voltage | 30V |
| IP Rating | IP67 |
| Καρφίτσα | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 καρφίτσες |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Κλείδωμα ύλης συγκολλήσεως |
| Resiatance επαφών | ≤5mΩ |
| Έξοδος | Κατάλληλο καλώδιο OD 48mm |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
|---|---|
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρα | Βίδα/Solder/PCB/Wire |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Υλικό συνδετήρα | CuZn PA66 |
| Επιμετάλλωση επαφής | Au (επιχρυσωμένο) |