| Όνομα προϊόντων | M12 στην αξία σωληνοειδών τύπων Β |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα/soleder/crimp |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Όνομα προϊόντων | m12 θραύστης |
|---|---|
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Προστατευτικό κάλυμμα | Η.Ε-alaibable |
| Επαφές | 3,4,5,8,12,17pins είναι διαθέσιμα |
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Όνομα προϊόντων | Φορμάροντας καλώδιο M12 8pin |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12pins |
| Εφαρμογή | Δύναμη |
|---|---|
| Υλικό της Shell | PC, Nylon66, αντίσταση πυρκαγιάς: Β-0 |
| Υλικό καρφιτσών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40℃~+85℃ |
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Εφαρμογή | Δύναμη |
|---|---|
| Υλικό της Shell | PC, Nylon66, αντίσταση πυρκαγιάς: Β-0 |
| Υλικό καρφιτσών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40℃~+85℃ |
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Όνομα προϊόντων | Φορμαρισμένο M12 καλώδιο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12pins |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | rj45 συνδετήρας |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, αυτοκίνητος, αισθητήρας, Automotion |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Λειτουργήστε τη θερμοκρασία | -20℃~+80℃ |
| Τύπος συνδετήρων | θηλυκό m12 4pin |
|---|---|
| Χρήση | Αυτοματοποίηση |
| Χρώμα | Μπλε |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Καρφίτσα | 3 / καρφίτσα 4/5/6/8 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 60V για τη 3/4/5/6 καρφίτσα, 30V για την καρφίτσα 8 |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥100 MΩ |
| Κατεύθυνση | Κατ' ευθείαν/που ψαρεύεται |
| Πιστοποιητικό | CE RoHS ISO9001 |
| Καρφίτσα | 3 / καρφίτσα 4/5/6/8 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 60V για τη 3/4/5/6 καρφίτσα, 30V για την καρφίτσα 8 |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥100 MΩ |
| Κατεύθυνση | Κατ' ευθείαν/που ψαρεύεται |
| Κωδικοποίηση | A/B/D/K/L/M/S/T/X |