| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Rigoal |
| Φύλο | Male&Female |
| Application | Network / Audio & Video / Automotive |
| Type | ADAPTER |
| Τύπος | Προσαρμοστής |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος και αισθητήρας |
| Καρφίτσες | 4P |
| Τύπος σύνδεσης | M12 στο συνδετήρα RJ45 |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | SP 11/13/17/21/29 σειρά |
| Εφαρμογή | Άλλος |
| Μάρκα | Rigoal |
| Τύπος | Νήμα |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Αδιάβροχη σειρά usb |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Υλικό κατοικίας | PA66 |
| ΥΛΙΚΟ ΚΑΛΩΔΙΩΝ | PVC |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Αντίσταση επαφών | ≤10mΩ |
| Καρφίτσα | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Επαφή | 3 4 5 8 12 17 επαφές |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Μήκος καλωδίων | σύμφωνα με την απαίτηση πελατών |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 6 8 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | Κωδικοποίηση Α Β Δ |
| Τύπος | Φορμαρισμένος |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1.5A;2A;3A;4A |
| Μετρημένη ηλεκτρική τάση | 30V 60V |
| Όνομα προϊόντων | M8 θηλυκό κωδικοποίησης Α στο θηλυκό αδιάβροχο καλώδιο |
|---|---|
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3,4,5,6 καρφίτσες είναι διαθέσιμες |
| Γένος | Θηλυκό |
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Όνομα προϊόντων | Τα M5 3pin/4pin φορμάρισαν το αδιάβροχο καλώδιο συνδετήρων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Επαφές | 3 4 καρφίτσες |
| Τρόπος επαφών | βίδα |
| Όνομα προϊόντων | Θηλυκό BAcoding M8 στο θηλυκό αδιάβροχο καλώδιο |
|---|---|
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3,4,5,6 καρφίτσες είναι διαθέσιμες |
| Γένος | θηλυκό |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |