| Το ελάχιστο /Maximu | Λειτουργούσα θερμοκρασία: -25°C +85°C |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | 60V |
| Μέθοδος λήξης | PCB |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 3A |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | m8 4pin που θηλυκά ip67 στεγανοποιούν την επιτροπή τοποθετούν το συνδετήρα 1.Our ύλης συγκολλήσεως π |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχος συνδετήρας, αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| Σειρά | M12 |
| Κωδικοποίηση | Α, Β, Γ, Δ, Χ |
| Γένος | Αρσενικό ή θηλυκό |
|---|---|
| Επαφή | 3 4 5 8 12 17 επαφές |
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Είδος | Κατ' ευθείαν Γωνία |
| Τύπος | ελεύθερο τέλος διπλά βουλώματα |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Έξοδος | Κατάλληλο καλώδιο OD 48mm |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Κλείδωμα βιδών (12pin είναι τύπος ύλης συγκολλήσεως) |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Αδιάβροχο βαθμό | IP67/IP68 |
|---|---|
| Πρότυπα | CAT5e/CAT6a |
| Τρόπος σύνδεσης | Βίδα/Solder/PCB/Wire |
| Υλικό συνδετήρα | CuZn PA66 |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Τύπος | Συνδετήρας αισθητήρων |
|---|---|
| Γένος | Άνδρα-γυναίκας |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| καρφίτσες | 4p |
| Τύπος σύνδεσης | M12 συνδετήρας επιτροπής |
| Τόπος καταγωγής | Το Shen, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M16 |
| Τύπος | M16 θηλυκός συνδετήρας |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Γένος | Αρσενικό |
| Αριθμό μοντέλου | M12 |
|---|---|
| Τύπος | SCART, κυκλικοί συνδετήρες, συνδετήρας δύναμης |
| Εφαρμογή | Δύναμη |
| καρφίτσες | 16p, 4p, 5P, 12p, 7P, 10P, 9P, 3P, 8P, 6P |
| Βαθμός IP | IP67/IP68 |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Rigoal |
| Φύλο | Male&Female |
| Application | Network / Audio & Video / Automotive |
| Type | ADAPTER |
| Τύπος | Προσαρμοστής |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος και αισθητήρας |
| Καρφίτσες | 4P |
| Τύπος σύνδεσης | M12 στο συνδετήρα RJ45 |