| Όνομα προϊόντων | Φορμαρισμένος M12 συνδετήρας |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ρε |
| Τύπος | Καλουπωμένο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25℃~85 ℃ |
| Πτυχίο IP | IP67/IP68 |
| Τύπος | Φορμάροντας συνδετήρας |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό στο αρσενικό |
| Σακάκι καλωδίων | PUR ή PVC |
| Επαφές | 9pins και 4pins |
| Δομή αγωγών | 32x0.1 χιλ. |
| καρφίτσα | καρφίτσα 2 3 4 5 7 8 9 10 12 16 17 20 24 26 |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 3A, 5A, 10A, 13A, 15A, 25A, 30A, 50A |
| Εκτιμημένη τάση | 125V, 180V, 200V, 250V, 500V |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/με το καλώδιο |
| Τάση δοκιμής (AC.V) 1min | 1000,1200,1500 |
| Connector Type | Male Female Plug |
|---|---|
| Type | ADAPTER |
| Color | Black |
| Contact Material | CuZn,TPU |
| Certificate | ISO9001/CE/ROHS |
| Κωδικοποίηση | Χ |
|---|---|
| Λειτουργία | Στεγανοποιήστε |
| Πιστοποιητικό | IP67 |
| Κλείδωμα συνδετήρων | Βίδα αποτυπώσεων |
| Γένος | Αρσενικό |
| Rated Voltage | 125V |
|---|---|
| Shielding | Un-alaibable |
| Gender | Male |
| Application | Sensor Or Automation |
| Certificate | CE/ISO9001/RoHS |
| Τύπος | Φορμαρισμένο καλώδιο |
|---|---|
| Μήκος καλωδίων | Συνήθως 20cm 30cm |
| Υλικό καλωδίων | PVC ή PUR |
| Χρώμα | Μαύρος Μπορέστε να είστε συνήθεια |
| Καλώδιο OD | 5.5mm~7.0mm |
| Πολωνός | πόλος 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| γένος | αρσενικό/θηλυκό |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/καλώδιο |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |