| καρφίτσες | 16p, 4p, 12p, 7P, 9P, 6P, 17P |
|---|---|
| Τύπος | Για το σήμα και τη δύναμη |
| Γένος | Αρσενικό |
| Εκτίμηση IP | IP67, IP68 |
| Θερμοκρασία | -25°C-85°C |
| Τύπος | Φορμάροντας συνδετήρας |
|---|---|
| Γένος | Δ-υπο- αρσενικό στο θηλυκό m12 |
| Σακάκι καλωδίων | PUR ή PVC |
| Επαφές | 9pins και 4pins |
| Δομή αγωγών | 32x0.1 χιλ. |
| Περιορισμός του temperatu | “- 25℃ - +85℃ |
|---|---|
| Σφράγιση | NBR |
| καρφίτσες | 4p, 5P, 3P, 8P |
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| Υλικό | αλουμίνιο die-cast |
| Όνομα προϊόντων | M12 συνδετήρας καλωδίων τύπων γωνίας 12pin |
|---|---|
| Λήξη | βίδα |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M5 M8 M12 M16 |
| Εφαρμογή | Αεροπορία/αισθητήρας/ηλεκτρικός εξοπλισμός/βιομηχανικά κ.λπ…, αισθητήρας ή |
| Όνομα προϊόντων | Φορμαρισμένο M12 καλώδιο |
| Τρόπος επαφών | βίδα |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα (12pin είναι τύπος ύλης συγκολλήσεως) |
| Γένος | Θηλυκό ή αρσενικό |
|---|---|
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Βαθμός προστασίας | IP68 ή IP67 |
| Υλικό του συνδετήρα | CuZn, TPU ή PVC |
| AWG καλωδίων | 26AWG, 24AWG, 22AWG |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Γένος | Αρσενικό ή θηλυκό |
| πυρήνας | πυρήνας 3 4 5 8 12 17 |
| Βαθμός προστασίας | IP68 ή IP67 |
| Τρέχων | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
|---|---|
| Τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Τρέχων | 4A |
|---|---|
| Τάση | 250V |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |