| Τύπος | Φορμαρισμένο καλώδιο |
|---|---|
| πυρήνας | 8P8C |
| Γένος | Αρσενικό στο αρσενικό |
| Μήκος καλωδίων | Συνήθως 20cm 30cm Σύμφωνα με την απαίτηση πελατών |
| Υλικό καλωδίων | PUR ή PVC |
| Τύπος | Φορμαρισμένο καλώδιο |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό στο αρσενικό |
| πυρήνας | 8pin 8core |
| Καλώδιο OD | 5.5mm~7.0mm |
| Μήκος καλωδίων | Συνήθως 20cm 30cm Σύμφωνα με την απαίτηση πελατών |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχο onnector |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| σειρά | M12 |
| Υλικό της επαφής | CuZn (ορείχαλκος) |
| IP Rating | IP67 |
|---|---|
| Product Category | M23 Connector |
| Temperature | -25°C-85°C |
| Current Rating | 30A |
| Rated Voltage | 30V |
| Επαφές | 12Pins |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Τύπος | Συνδετήρας συνελεύσεων |
| Υλικό ενθέτων | PA66 |
| Θερμοκρασία καλωδίων | -40℃~+125℃ |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Rigoal |
| Αριθμό μοντέλου | GX20 |
| Τύπος | Ο ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΗΣ, συγκεντρώνει |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| γένος | αρσενικό/θηλυκό |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/καλώδιο |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Θέση | 3 / θέση 4/5/8/12/17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Γένος | Αρσενικό/θηλυκό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Τύπος | Προσαρμοστής, DIN |
| Υλικό | PA66 |
| Όνομα προϊόντων | Άνδρα-γυναίκας αδιάβροχος συνδετήρας ποδηλάτων |
| καρφίτσα | καρφίτσα 2 3 4 5 7 8 9 10 12 16 17 20 24 26 |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 3A, 5A, 10A, 13A, 15A, 25A, 30A, 50A |
| Εκτιμημένη τάση | 125V, 180V, 200V, 250V, 500V |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/με το καλώδιο |
| Τάση δοκιμής (AC.V) 1min | 1000,1200,1500 |