| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M16 συνέλευση |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Καρφίτσες | 8pin |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 3 - 10 Α |
| Καρφίτσες | 4p, 8P |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας | -25°C ~ + 85°C |
| Εκτιμημένη τάση | 250V για τη 3/4 καρφίτσα, 60V για 5pin, 30V για 8/12/17pin |
| Έγκριση | ROHS, CE |
| Γένος | Θηλυκό |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, βιομηχανικός |
|---|---|
| Υλικό | PVC ή tpu |
| Τύπος συνδετήρων | M12 στη βαλβίδα |
| Καρφίτσες | 3 4 5 6 8 12pin |
| Σειρά θερμοκρασίας | -25°C ~ +80°C/-40°C ~ +125°C |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως |
| Υλικό του συνδετήρα | PUR, TPU Ή PVC |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Μέθοδος λήξης | Crimp |
|---|---|
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +85°C |
| Υλικό μονωτών | PBT |
| Σειρά | M16 |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Γένος | Θηλυκό στο αρσενικό |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Υλικό του συνδετήρα | CuZn, TPU ή PVC |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία | -40°C ~ + 80°C |
|---|---|
| Μετρητής καλωδίων | 0.14mm2 (AWG 26) |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥100 MΩ |
| Αντίσταση επαφών | ≤6mΩ |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσός) |
| Πιστοποιητικό | CE, RoHS, προσιτότητα |
|---|---|
| Τρέχουσα τάση | 250V |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 4A |
| Υλικό | PVC |
| καρφίτσες | 4P |
| Κώδικας | Ένας κώδικας |
|---|---|
| Καρφίτσα | καρφίτσα 5 8 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Υλικό του συνδετήρα | PUR, TPU Ή PVC |
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ |
|---|---|
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως |