| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| καρφίτσα | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Κώδικας | Ένα Β Δ Xcoded |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Αντίσταση επαφών | ≤10mΩ |
| καρφίτσα | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Κώδικας | Ένα Β Δ Xcoded |
| πυρήνας | 3core, 4core, 5core, 8core, 12core, 17core |
|---|---|
| Κώδικας | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Βαθμός προστασίας | IP68 IP67 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Κλείδωμα ύλης συγκολλήσεως |
|---|---|
| Καρφίτσα | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Τύπος | ενιαίο βούλωμα διπλά βουλώματα |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 5 8 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | Μια κωδικοποίηση |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Τρέχων | 2A |
| Τάση | 30V |
| Γένος | Αρσενικός |
|---|---|
| Τύπος | ΦΑΣΑΡΙΑ |
| Καρφίτσες | 4p, 3p |
| Επαφές | 3 καρφίτσα |
| Καρύδι συζεύξεων | Αγκυροβολητής/βίδα |
| Όνομα προϊόντων | m12 Χ κωδικοποίηση στο καλώδιο RJ45 |
|---|---|
| Τύπος | μέτωπο - η επιτροπή τοποθετεί |
| Πολωνοί | 8P |
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
|---|---|
| Επαφές | 3,4,5,6 καρφίτσες είναι διαθέσιμες |
| Γένος | Θηλυκό |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Προστατευτικό κάλυμμα | Η.Ε-alaibable |
| Καρφίτσα αριθμού | 3pin/4pin/5pin/8pin/12pin/17pin |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | A/B/C/D/X/T/S/L/K/M/Y κωδικοποιημένος |
| Τύπος | Φορμαρισμένη/η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/ΚΑΠ |
| Υλικό καλωδίων | PVC/PUR ή συνήθεια |
| Τρόπος επαφών | Βίδα/πλεξίδα Solder/PCB/With |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |