| Τύπος | Φορμάροντας συνδετήρας |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό στο θηλυκό |
| Σακάκι καλωδίων | PUR ή PVC |
| Επαφές | 9Pins |
| Τύπος σύνδεσης | m12 στο δ-υποβρύχιο |
| Τύπος | Φορμάροντας συνδετήρας |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό στο θηλυκό |
| Σακάκι καλωδίων | PUR ή PVC |
| Επαφές | 9pins και 4pins |
| Τύπος σύνδεσης | m12 στο δ-υποβρύχιο |
| Επαφές | 3+PE |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | M12 φορμάροντας στο σωληνοειδές το συνδετήρα βαλβίδων Β |
| Λήξη | Βίδα |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Υλικό επαφών | CuSn (χαλκός) |
| Γένος | Αρσενικό |
|---|---|
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12pins |
| Βαθμός IP | IP67/IP68 |
| Πιστοποιητικό | CE IP68 ROHS |
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
|---|---|
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12pins |
| Τρόπος επαφών | Ύλη συγκολλήσεως |
| Όνομα προϊόντων | Φορμάροντας καλώδιο M12 8pin |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Πρότυπα | Iec61076-2-10 |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 καρφίτσες |
| Όνομα προϊόντων | M12 8 φορμάροντας καλώδιο καρφιτσών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12pins |
| Τύπος | Προσαρμοστής αισθητήρων |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| καρφίτσες | 4p |
| Τύπος σύνδεσης | M12 στο συνδετήρα RJ45 |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
| Επαφή | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
|---|---|
| Σφράγιση | Πήκτωμα πυριτίου |
| εκτίμηση τάσης | 60V |
| Αντίσταση επαφών | <10m> |
| Τάση διακοπής | 1.5KV/1minute |
| καρφίτσα | 8P8C |
|---|---|
| Τύπος | Φορμαρισμένο καλώδιο |
| Χρώμα | Μαύρος Μπορέστε να είστε συνήθεια |
| Καλώδιο OD | 5.5mm~7.0mm |
| Μήκος καλωδίων | 20cm 30cm συνήθεια |