| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Rigoal connector(RG) |
| Αριθμό μοντέλου | M16 σειρά |
| Τύπος | ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΗΣ, M16 |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1.5A για 12 17 pin/2A για 4 5 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 17 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Πυρήνας | πυρήνας 3 4 |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Έξοδος | Κατάλληλο καλώδιο OD 48mm |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
|---|---|
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| AWG καλωδίων | 26AWG-22AWG |
| Γένος | Θηλυκό/αρσενικό |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| AWG καλωδίων | 26AWG-22AWG |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως |
| Συνήθεια | Αποδεκτός |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
|---|---|
| Πρότυπα | CAT5e/CAT6a |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρα | Βίδα/Solder/PCB/Wire |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Καλώδιο OD | 5.5mm~7.0mm |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥100MΩ |
|---|---|
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία | 25℃~+90℃/-20 - 40℃~+80℃ |
| Αντίσταση επαφών | ≤5mΩ |
| Ένθετο συνδετήρων | TPU/PA |
| Προστατευτικό κάλυμμα | Μη διαθέσιμος |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
|---|---|
| Μεταφορέας επαφών | TPU+GF, μαύρο |
| Καρύδι βιδών | Ορείχαλκος, CNC, νικέλινο |
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| Πέρα-σχηματοποίηση | TPU |
| καρφίτσες | 4p, 5P, 12p, 3P, 8P, 2P, 6P |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Υλικό ενθέτων | PA66+30%GF |
| Αδιάβροχος βαθμός | IP67 |
| Πιστοποίηση | CE ROHs |