| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| AWG καλωδίων | 26AWG-22AWG |
| Γένος | Θηλυκό/αρσενικό |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| AWG καλωδίων | 26AWG-22AWG |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως |
| Συνήθεια | Αποδεκτός |
| Serie | M8 συνδετήρας |
|---|---|
| Επαφές | 3Pins |
| Γένος | Αρσενικό |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Επαφές | 9Pins |
|---|---|
| Λήξη | Συγκόλληση |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Υλικό ενθέτων | PA66 |
| Θερμοκρασία καλωδίων | -40℃~+125℃ |
| Τύπος | Συνδετήρας αισθητήρων |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό στο θηλυκό |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Καρφίτσες | 4P |
| Τύπος σύνδεσης | M12 στο δ-υποβρύχιο |
| Καρφίτσα | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 καρφίτσες |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ | Συνέλευση |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 7A για την καρφίτσα 2 3 6A για την καρφίτσα 4 5 5A για την καρφίτσα 6 7 8 12 3A για την καρφίτσα 14 |
| Εκτιμημένη τάση | 250V για την καρφίτσα 2 3 4 5 6 125V για την καρφίτσα 7 8 60V για την καρφίτσα 12 14 16 19 24 |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Γένος | Αρσενικό/θηλυκό |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Τύπος | Συνδετήρας αισθητήρων |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος και αισθητήρας |
| Καρφίτσες | 4P |
| Τύπος σύνδεσης | M12 στο συνδετήρα RJ45 |
| Τύπος | Φορμάροντας συνδετήρας |
|---|---|
| Γένος | feale στο θηλυκό |
| Σακάκι καλωδίων | PUR ή PVC |
| Καρφίτσες | 4P |
| Τύπος σύνδεσης | M12 στο δ-υποβρύχιο |
| Τύπος συνδετήρων | Φορμάροντας συνδετήρας |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό στο θηλυκό |
| Σακάκι καλωδίων | PUR ή PVC |
| Πολωνοί | 4p |
| συνδέστε τον τύπο | m12 στο δ-υποβρύχιο |