| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Εισαγωγή υλικού | TPU+GF |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Αριθμός Πολωνού | 3/4/5/8/12/17pins |
| Ο βαθμός προστατεύει | IP67/IP68 |
| Συνδετήρας προϊόντων | Συνδετήρας UCU |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό στο αρσενικό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Επαφές | 7pins |
| Ύφος ζευγαρώματος | Βίδα |
| Επαφές | 5pins |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Λήξη | Βίδα |
| Τύπος συνδετήρων | Weipu21 συνδετήρας συνελεύσεων |
| Υλικό της Shell | Υλικό Shcoll |
| Πολωνοί | 2 3 4 5 6 7 9pins |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Συνδετήρας Weipu |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Εκτίμηση IP | IP68 |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Εφαρμογή | Δύναμη |
|---|---|
| Υλικό της Shell | PC, Nylon66, αντίσταση πυρκαγιάς: Β-0 |
| Υλικό καρφιτσών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40℃~+85℃ |
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| AWG καλωδίων | 26AWG-22AWG |
| Product Name | M8 Sensor Connector Cable Installation Plastic Metal connector Male/Female Waterproof M8 cable connector 3 4 5 6 8-pin |
|---|---|
| Product Category | M8 Waterproof Connector |
| Code | A/B/D Coded |
| Rated Voltage | 30V For 5/6/8 Pin,60V For 3/4 Pin |
| Temperature Range | -25℃~85 ℃ |
| Product Name | M8 Waterproof Connector with Temperature Range of -40 to 125 for Various Applications |
|---|---|
| Connector Contacts | Brass With Gold Plated |
| Pins | 3 4 5 6 8 Pin Connector |
| Brand | RENHOTEC |
| Protection Level | IP67/IP68 Connector |
| Τύπος | Προσαρμοστής, τυποποιημένος/εγκαταστάτης πίνακα/συναρμολόγηση |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ήχος & βίντεο |
| Φύλο | Θηλυκό/αρσενικό |
| Όνομα Προϊόντος | υδατοασφαλής σύνδεσμος rj45 |
| γάτα | CAT5e/CAT6a |
| Γένος | Αρσενικό, θηλυκό |
|---|---|
| Υλικό | PVC;PUR;Cuzn;TPU |
| Ονομαστική τάση | 30-60V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1.5-4Α |
| Καρφίτσα | 3,4,5,6,8 Pin |