| Γένος | Θηλυκό |
|---|---|
| Τάση δοκιμής | 1500V |
| Shell | Νάυλον αντίσταση πυρκαγιάς PA66 β-0 |
| Αριθμό μοντέλου | 2-12 καρφίτσα |
| Μετρητής καλωδίων | Ανά απαίτησή σας |
| Αριθμός καρφιτσών | 3/4/5/6/8 καρφίτσα |
|---|---|
| Βαθμός IP | IP67/IP68 |
| Υλικό πυρήνων | PA66 |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 3A |
| εκτίμηση τάσης | 60V |
| Rated current | 1.5A-4A |
|---|---|
| Rated voltage | 30V-250V |
| Operating Temperature | -40°C~85°C |
| Degree of protection | IP67/IP68 |
| Connector locking system | Solder/Screw/Pcb/Wire |
| Επαφές | 3P |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Συνδετήρας Weipu |
| Λήξη | Βίδα |
| Προστατεύστε το επίπεδο | IP68 |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Πολωνοί | 6 καρφίτσες |
|---|---|
| Γένος προϊόντων | Αρσενικό στο αρσενικό |
| Λήξη | Περασμένος κλωστή |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Υλικό ενθέτων | Θερμοκρασία 260° ατόμων ΜΑΔ |
| Εξωτερική διάμετρος καλωδίων | 712mm |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Εκτιμημένη τάση (AC.V) | 500V |
| Τάση δοκιμής (AC.V) 1MIN | 1500V |
| Couoing | περασμένη κλωστή σύζευξη |
| Πρότυπο συντρόφων | sp21 |
|---|---|
| Αριθμός επαφής | 5p |
| Εξωτερική διάμετρος καλωδίων | 712mm |
| Εκτιμημένο ρεύμα (Α) | 5A, 3A |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Εφαρμογή | Δύναμη |
|---|---|
| Υλικό της Shell | PC, Nylon66, αντίσταση πυρκαγιάς: Β-0 |
| Υλικό καρφιτσών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40℃~+85℃ |
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Αριθμός επαφής | 2p, 3p, 4p, 5P |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος καλωδίων | Α (4.57MM) Β (712MM) |
| Εκτιμημένο ρεύμα (Α) | 5A, 3A |
| Διάμετρος επαφών | 1.0*5 |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Εισαγωγή υλικού | TPU+GF |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Αριθμός Πολωνού | 3/4/5/8/12/17pins |
| Ο βαθμός προστατεύει | IP67/IP68 |