| Καρφίτσα | 3 / καρφίτσα 4/5/6/8 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 60V για τη 3/4/5/6 καρφίτσα, 30V για την καρφίτσα 8 |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥100 MΩ |
| Κατεύθυνση | Κατ' ευθείαν/που ψαρεύεται |
| Πιστοποιητικό | CE RoHS ISO9001 |
| Σύζευξη | περασμένη κλωστή σύζευξη |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Κύκλος ζευγαρώματος | 500times |
| Υλικό ενθέτων | PA66+%30GF |
| Σειρά Teperature | -25℃-+85℃ |
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Υλικό ενθέτων | ΜΑΔ, ανώτατη θερμοκρασία 260℃ |
| Κύκλος ζευγαρώματος | 500 |
| Πιστοποιητικό | CE ROHS ISO9001 |
| Όνομα προϊόντων | Φορμάροντας καλώδιο M12 8pin |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12pins |
| Τύπος συνδετήρων | θηλυκό m12 4pin |
|---|---|
| Χρήση | Αυτοματοποίηση |
| Χρώμα | Μπλε |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Όνομα προϊόντων | Φορμάροντας καλώδιο M12 8pin |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Πρότυπα | Iec61076-2-1013 |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12pins |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | K12 στεγανοποιήστε το συνδετήρα |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, αυτοκίνητος |
| Καρφίτσες | 4p, 5P, 7P, 3P, 8P, 2P, 6P |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Επαφές | 6poles |
|---|---|
| Λήξη | Συγκόλληση |
| Τύπος | η τετραγωνική επιτροπή τοποθετεί |
| Υλικό ενθέτων | PA66 |
| Θερμοκρασία καλωδίων | -40℃~+125℃ |
| Όνομα | 6 αδιάβροχο ηλεκτρικό βούλωμα συνδετήρων καλωδίων τρόπων καρφιτσών |
|---|---|
| Συνδετήρας | M19 |
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό αρσενικό |
| Επαφές | 6pins |
| Τύπος | συνέλευση τομέων |
| Βαθμός IP | IP67/IP68 |
|---|---|
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Τρόπος επαφών | Γρήγορα κλειδαριά/κλειδαριά βιδών |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα/solder/PCB/wire |
| Καλώδιο OD | 5.5mm~7.0mm |