| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Όνομα προϊόντων | Τύπος συνδετήρων Γ αξίας σωληνοειδών συνελεύσεων |
|---|---|
| Τύπος | DIN43650C |
| Μορφή | 3P 4P 2+2PE 3+PE |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A |
| Πρότυπα | DIN EN175301-830-Α |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Όνομα προϊόντων | Όνομα προϊόντων |
|---|---|
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Προστατευτικό κάλυμμα | Η.Ε-alaibable |
| Επαφές | 3,4,5,8,12pins είναι διαθέσιμα |
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Πιστοποιητικό | CE/ROHS |
|---|---|
| Εκτίμηση τάσης | 250v |
| Υλικό πυρήνων | PA66 |
| Αριθμός καρφιτσών | 3/4/5/6/8 καρφίτσα |
| Βαθμός IP | IP67/IP68 |
| Όνομα προϊόντων | Φορμάροντας καλώδιο M12 5pin |
|---|---|
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3,4,5,8,12pins είναι διαθέσιμα |
| Γένος | Θηλυκό |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Καρφίτσα | 3 / καρφίτσα 4/5/6/8 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 60V για τη 3/4/5/6 καρφίτσα, 30V για την καρφίτσα 8 |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥100 MΩ |
| Κατεύθυνση | Κατ' ευθείαν/που ψαρεύεται |
| Κωδικοποίηση | A/B/D/K/L/M/S/T/X |
| Όνομα προϊόντων | Φορμαρισμένο M12 καλώδιο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12pins |
| καρφίτσες | 3 4 |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| τύπος | συνδετήρας συνελεύσεων |
| υλικό κοχυλιών | κράματα ψευδάργυρου με το nikelplate |
| υλικό ενθέτων | pa66+gf20% |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | SP 11/13/17/21/29 σειρά |
| Εφαρμογή | Άλλος |
| Μάρκα | Rigoal |
| Τύπος | Νήμα |