| Όνομα προϊόντων | IP67 αδιάβροχος συνδετήρας καλωδίου τροφοδοσίας τύπων m12 πλαστικός Τ |
|---|---|
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Αριθμός Πολωνού | 2,3,4,5,6,8,12 καρφίτσες |
| Ο βαθμός προστατεύει | IP67/IP68 |
| Συνδετήρας προϊόντων | Συνδετήρας UCU |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Επαφές | 10pins |
| Τύπος συνδετήρων | UCU FUS-1 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A-13A |
|---|---|
| Ανώτατα Temp | degreee 260 |
| Πολωνοί | 2 3 4 5 6 7 9pin |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40~+105 |
| Πιστοποίηση | CE,ROHS,ISO |
| Υλικό της Shell | Μέταλλο/πλαστικό |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V για τη 3/4 καρφίτσα, 60V για 5/6pin, 30V για 8/12/17pin |
| Τύπος συνδετήρων | ΣΕ M12/ΤΟ Δ-ΥΠΟΒΡΎΧΙΟ/RJ45 ETHERNET/USB/ΤΟ ΜΊΝΙ DIN/M8/GX12 |
| Εφαρμογή 1 | Μικροσκοπικοί αισθητήρες/βιομηχανική κάμερα/ηλεκτρικό ποδήλατο |
| Κώδικας | A / Κώδικας Β/Γ/Δ/Κ/Λ/Χ/του S/Τ |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Καρφίτσα επαφών | καρφίτσα 5 |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 50A ανώτατος |
| Αριθμό μοντέλου | Συνδετήρας Weipu |
| Τύπος συνδετήρων | Κλείδωμα ώθησης |
| Όνομα προϊόντων | Συνδετήρας UCU |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό στο αρσενικό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Πολωνοί | 6pins |
| Τύπος | προστατευμένος συνδετήρας |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Επαφές | 5pins |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό |
| Λήξη | Βίδα |
| Τύπος συνδετήρων | SP21 η επιτροπή τοποθετεί το συνδετήρα |
| Υλικό της Shell | Υλικό Shcoll |
| Καρφίτσες | 4P |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας | -25℃~+90℃ |
| Ζευγάρωμα Enduranc | > κύκλος 500 |
| Ένθετο συνδετήρων | PA+GF |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος, νικέλινος, CNC |
| Εφαρμογή | Δύναμη, οδηγήσεων, ηλεκτρικός εξοπλισμός |
|---|---|
| Μέγιστο καλώδιο OD | 10mm |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45 ℃~+105℃ |
| Γένος | Αρσενικό στο θηλυκό, αρσενικό στο θηλυκό |
| Επίπεδο προστασίας | IP67 |