| Τύπος | Προσαρμοστής |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας/Αυτοκίνητα |
| Φύλο | Αρσενικό & θηλυκό |
| Χρώμα | Μαύρο, μεταλλικό |
| Ονομασία του προϊόντος | M12 Σύνδεσμος κεφαλής χύτευσης |
| Γένος | Αρσενικό & θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Συγκόλληση |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1.5α-4Α |
| Ονομαστική τάση | 30-60V |
| Αριθμός Πυρήνων | 3/4/5/6/8 Πιν |
| Αριθμός επαφής | 2p |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος καλωδίων | 712MM |
| Εκτιμημένο ρεύμα (Α) | 5A |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Εκτιμημένη τάση (AC.V) | 500V |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | SP13 |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, αυτοκίνητος, αισθητήρας, Automotion |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Λήξη | Βίδα/ύλη συγκολλήσεως/crimp |
| Συνδετήρας προϊόντων | Συνδετήρας UCU |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Τύπος | συνέλευση στην επιτροπή |
| Ύφος ζευγαρώματος | Ύλη συγκολλήσεως |
| Συνδετήρας προϊόντων | Συνδετήρας UCU |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό στο αρσενικό |
| Επαφές | 2pins |
| Τύπος | συνέλευση στην επιτροπή |
| Ύφος ζευγαρώματος | Βίδα |
| Συνδετήρας προϊόντων | Συνδετήρας UCU |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Τύπος | UCU FUS-1 |
| Ύφος ζευγαρώματος | Βίδα |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
|---|---|
| καρφίτσες | 4p, 5P, 7P, 3P, 8P, 2P, 6P |
| Υλικό επαφών | Χρυσός ορείχαλκου που καλύπτεται |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Αριθμό μοντέλου | M12 τομέας Wireable Connetor |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| καρφίτσες | 4p |
| Κωδικοποίηση | A / Κώδικας Β/Δ/Χ/Τ |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν/σωστή γωνία |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, βιομηχανικός |
|---|---|
| Υλικό | PVC ή tpu |
| Τύπος συνδετήρων | M12 στη βαλβίδα |
| Καρφίτσες | 3 4 5 6 8 12pin |
| Σειρά θερμοκρασίας | -25°C ~ +80°C/-40°C ~ +125°C |