| Όνομα προϊόντων | 2 πλαστικός συνδετήρας καρφιτσών |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Επαφές | 2pins |
| Τύπος συνδετήρων | UCU FUS-1 |
| Συνδετήρας προϊόντων | Συνδετήρας FUS |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό στο αρσενικό |
| Επαφές | 2pins |
| Αντίσταση επαφών | <5m> |
| Ύφος ζευγαρώματος | Βίδα |
| Όνομα προϊόντων | Αδιάβροχος συνδετήρας UCU |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| αριθμός επαφών | 2poles |
| Τύπος συνδετήρων | χωρίς SR |
| Συνδετήρας προϊόντων | Fus-1 |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Επαφές | 2pins |
| Τύπος | Συνδετήρας UCU |
| Συνδετήρας προϊόντων | Συνδετήρας UCU |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό στο αρσενικό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Επαφές | 7pins |
| Ύφος ζευγαρώματος | Βίδα |
| Συνδετήρας προϊόντων | Συνδετήρας FUS |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό στο αρσενικό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 15A |
| Επαφές | 2pins |
| Αντίσταση επαφών | <5m> |
| Όνομα προϊόντων | Συνδετήρας UCU |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Αριθμός επαφών | 2pins |
| τύπος συνδετήρων | χωρίς SR |
| Όνομα προϊόντων | Fus-1 |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό στο αρσενικό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Πολωνοί | 4pins |
| Τύπος | Συνδετήρας FUS |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | 7/8 συνέλευση |
| Εφαρμογή | Ήχος & βίντεο |
| Εκτιμημένη τάση | 300V |
| Βαθμός IP | ip67 |
| Γένος | Άνδρα-γυναίκας |
|---|---|
| Προστατευτικό κάλυμμα | Μη-προστατευμένος |
| Τύπος | Μέση τάση, DIN |
| Πιστοποιητικό | IP67 |
| Υλικό πέρα-φορμών | PVC ή TPU |