| Όνομα προϊόντων | Συνδετήρας UCU |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό στο θηλυκό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Πολωνοί | 7pins |
| Τύπος συνδετήρων | UCU FUS-1 |
| Όνομα προϊόντων | Συνδετήρας UCU |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Επαφές | 7pins |
| Τύπος συνδετήρων | UCU FUS-1 |
| Προδιαγραφές καλωδίου | 28AWG-14AWG |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | >1000MΩ |
| Εναλλακτική | Επικαιροποιημένο σύστημα |
| ΚΟΝΤΟΣ | Κώδικας A / B |
| Ένθετο | TPU+GF |
| Σειρά | Λεμό Ρεντέλ Σύνδεσμος έλξης-έλξης |
|---|---|
| Εναλλακτική | Επικαιροποιημένο σύστημα |
| Δυνατότητα | >1000 κύκλοι |
| Ένθετο | TPU+GF |
| Χρόνοι σύνδεσης | 2000 |
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | άνδρα-γυναίκας βούλωμα |
| Κώδικας | A/B/D κωδικοποιημένο |
| Υλικό επαφής | Cuzn, TPU |
| Ονομαστική τάση | 30V για 5/6/8 PIN, 60V για 3/4 pin |
| Συνδετήρας προϊόντων | Fus-1 |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Επαφές | 4pins |
| Τύπος | Σειρά UCU |
| Operating Temperature | -20℃~80 ℃ |
|---|---|
| Connector Series | M16 |
| Coding | A |
| Application | Audio & Video |
| Type | ADAPTER |
| Πρότυπο συντρόφων | sp21 |
|---|---|
| Αριθμός επαφής | 5P |
| Εξωτερική διάμετρος καλωδίων | 710mm |
| Εκτιμημένο ρεύμα (Α) | 5A |
| Διάμετρος επαφών | 1.0*5 |
| εφαρμογή | Αυτοκίνητο |
|---|---|
| Καρφίτσες | 4p, 5P, 7P, 3P, 8P, 2P, 6P |
| Υλικό επαφών | Χρυσός ορείχαλκου που καλύπτεται |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |