| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | sp21 στεγανοποιήστε το συνδετήρα |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, αυτοκίνητος, αισθητήρας, Automotion |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Λήξη | Βίδα/ύλη συγκολλήσεως/crimp |
| Περιγραφή | M5 φορμάρισε κατ' ευθείαν τον αδιάβροχο συνδετήρα |
|---|---|
| Τύπος | M5 συνδετήρας καλωδίων |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A |
| Πέρα-σχηματοποίηση | TPU |
| Επαφή | Χαλκός φωσφόρων |
| Τόπος καταγωγής | Το Shen, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | RIGOAL |
| Αριθμό μοντέλου | M5 συνδετήρας |
| Τύπος | DIN |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A-13A |
|---|---|
| Ανώτατα Temp | degreee 260 |
| Πολωνοί | 2 3 4 5 6 7 9pin |
| Πιστοποίηση | CE ROHs |
| Υλικό της Shell | PC, Nylon66, αντίσταση πυρκαγιάς |
| Συνδετήρας προϊόντων | Fus-1 |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 10A |
| Τύπος | Συνδετήρας UCU |
| Ύφος ζευγαρώματος | Βίδα |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | sp21 στεγανοποιήστε το συνδετήρα |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, αυτοκίνητος, αισθητήρας, Automotion |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Λήξη | Βίδα/ύλη συγκολλήσεως/crimp |
| Αντίσταση μόνωσης | >1000MΩ |
|---|---|
| Σειρά | Λεμό Ρεντέλ Σύνδεσμος έλξης-έλξης |
| Χρόνοι σύνδεσης | 2000 |
| Πιστοποιητικά | UL, CSA, RoHS |
| Επαφές | 7P |
| Τρέχουσα τάση | 30V |
|---|---|
| Επαφές | 7P |
| Κλειδώση συνδέσμου | Φτιάξτε το βίδα |
| Εναλλακτική | Επικαιροποιημένο σύστημα |
| Δυνατότητα | >1000 κύκλοι |
| Αντίσταση μόνωσης | >1000MΩ |
|---|---|
| Τύπος | Προστατευμένος σύνδεσμος |
| Σειρά | Λεμό Ρεντέλ Σύνδεσμος έλξης-έλξης |
| Επικοινωνία | Συσκευές συγκόλλησης/PCB/εκτύπωση |
| Χρόνοι σύνδεσης | 2000 |
| Συνδετήρας προϊόντων | Fus-1 |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό στο αρσενικό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Επαφές | 5pins |
| Τύπος | Συνδετήρας UCU |