| Όνομα προϊόντων | Φορμαρισμένος M12 συνδετήρας |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ρε |
| Τύπος | Καλουπωμένο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25℃~85 ℃ |
| Πτυχίο IP | IP67/IP68 |
| Contact resistance | ≤10mΩ |
|---|---|
| Rated Current | 4A |
| Product Category | M12 Waterproof Connector |
| Type | Shielded /Unshielded |
| Shape | Angle / Straight |
| ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΠΑΦΩΝ | 3 / καρφίτσα 4/5/6/7/8/12/14/24 |
|---|---|
| Τύπος καλωδίων | M16 συνδετήρας συνελεύσεων |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 3A / 5A/7A/10A |
| Σειρά θερμοκρασίας | -25°C ~ + 85°C |
| Πιστοποιητικό | CE ROHS ISO |
| Τύπος | Προσαρμοστής αισθητήρων |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| καρφίτσες | 4p |
| Τύπος σύνδεσης | M12 στο συνδετήρα RJ45 |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
| Αριθμό μοντέλου | M23 συνδετήρας |
|---|---|
| Εφαρμογή | δύναμη, αισθητήρας, αυτοκίνητοι, ethernet, αυτοκίνητο κ.λπ. |
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα |
| Έξοδος καλωδίων | 610mm |
| Προσανατολισμός | Προσανατολισμός |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Τύπος | L20 στεγανοποιήστε το συνδετήρα |
|---|---|
| Γένος | θηλυκό & αρσενικό |
| Επαφές | 2pins |
| Υλικό | Νάυλον PA66, UL94-V0 |
| Επίπεδο IP | IP68 |
| Αριθμός καρφιτσών | 3/4/5/6/8 καρφίτσα |
|---|---|
| Βαθμός IP | IP67/IP68 |
| Υλικό πυρήνων | PA66 |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 3A |
| εκτίμηση τάσης | 60V |
| Εφαρμογή | Δύναμη, οδηγήσεων, ηλεκτρικός εξοπλισμός |
|---|---|
| Μέγιστο καλώδιο OD | 10mm |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45 ℃~+105℃ |
| Γένος | Αρσενικό στο θηλυκό, αρσενικό στο θηλυκό |
| Επίπεδο προστασίας | IP67 |
| Αριθμό μοντέλου | M5 |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό |
| Τύπος | φορμαρισμένος συνδετήρας καλωδίων |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |