| Τύπος | Χαμηλή τάση |
|---|---|
| Υλικό αγωγών | χαλκός |
| Ένθετο συνδετήρων | TPU |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Αντίσταση επαφών | ≤5mΩ |
| Επαφή | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
|---|---|
| Σφράγιση | Πήκτωμα πυριτίου |
| εκτίμηση τάσης | 60V |
| Αντίσταση επαφών | <10m> |
| Τάση διακοπής | 1.5KV/1minute |
| Όνομα προϊόντων | Όνομα προϊόντων |
|---|---|
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Προστατευτικό κάλυμμα | Η.Ε-alaibable |
| Επαφές | 3,4,5,8,12pins είναι διαθέσιμα |
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Επαφές του αριθμού | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 19 24Pins |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| Μετρητής καλωδίων | μέγιστα 0,75 mm2 (μέγιστο AWG 20) |
| Εκτιμημένη τάση (Β) | 60 Β (32V) |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Τόπος καταγωγής | Το Shen, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M8 συνέλευση |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Αδιάβροχος βαθμός | IP67/IP68 |
| Εκτιμημένη τάση | 60/30 Β |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 10A |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Τύπος | 2 + PE 3 + PE |
| Κωδικοποίηση | Επειδή κώδικας Γ |
| Τρέχων | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
|---|---|
| Τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Gender | Female Male |
|---|---|
| Product Name | Rigoal Wholesale Customized IP68 M16 2 3 4 5 6 8 9 10 Pin Solar Industrial LEDWaterproof Connector |
| Color | Black Coating |
| Type | TXL |
| Waterproof Rating | IP67/IP68 |
| Συνδετήρας που κωδικοποιείται | Α |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων | 3~8PIN |
| Εκτιμημένη τάση | 30V-250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1.5A~4A |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 100 MΩ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Γένος | Αρσενικό ή θηλυκό |
| πυρήνας | πυρήνας 3 4 5 8 12 17 |
| Βαθμός προστασίας | IP68 ή IP67 |