| Custume requiremnet | Δεχτείτε |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 10A |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Συμμόρφωση EMC | μην προστατευμένος |
| Πολωνός | πόλος 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Τύπος | L20 στεγανοποιήστε το συνδετήρα |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| Επαφές | 3Pins |
| Υλικό | Φιλικό προς το περιβάλλον ΝΑΥΛΟΝ |
| Εκτίμηση IP | IP68 |
| Τύπος | L20 στεγανοποιήστε το συνδετήρα |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| Επαφές | 2pins |
| Ανώτατο καλώδιο OD | 7.5mm |
| Εκτίμηση IP | IP68 |
| Περιβαλλοντικό Temperat | 20 - 40℃~+80℃ |
|---|---|
| Επαφές συνδετήρων | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Ένθετο συνδετήρων | TPU/PA |
| Αντίσταση επαφών | ≤5mΩ |
| Προστατευτικό κάλυμμα | Μη διαθέσιμος |
| Όνομα προϊόντων | M12 φορμάροντας συνδετήρας αισθητήρων |
|---|---|
| Λήξη | βίδα |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| γένος | αρσενικό/θηλυκό |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/καλώδιο |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| γένος | αρσενικό/θηλυκό |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/καλώδιο |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Τύπος | L20 στεγανοποιήστε το συνδετήρα |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| Επαφές | 2pins |
| Υλικό | Φιλικό προς το περιβάλλον ΝΑΥΛΟΝ |
| Εκτίμηση IP | IP68 |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DIN43650A |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός |
| Όνομα προϊόντων | m12 συνδετήρας καλωδίων στο συνδετήρα βαλβίδων σωληνοειδών DIN43650A |
| Λήξη | σχηματοποίηση |