| Τύπος | L20 στεγανοποιήστε το συνδετήρα |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό |
| Επαφές | 2pins |
| Υλικό | Φιλικό προς το περιβάλλον ΝΑΥΛΟΝ |
| Αδιάβροχο επίπεδο | IP67 |
| Τύπος | L20 στεγανοποιήστε το συνδετήρα |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό |
| Επαφές | 4pins |
| Υλικό | Φιλικό προς το περιβάλλον ΝΑΥΛΟΝ |
| Αδιάβροχο επίπεδο | IP67 |
| Τύπος συνδετήρων | M5 η επιτροπή τοποθετεί το συνδετήρα |
|---|---|
| Επαφές | 3p 4p |
| Γένος | Αρσενικό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| Τύπος συνδετήρων | M5 η επιτροπή τοποθετεί το conenctor |
|---|---|
| Πολωνοί | 3p 4p |
| Ασιατικός | Κατ' ευθείαν |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
|---|---|
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Υλικό συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Τύπος | L20 στεγανοποιήστε το συνδετήρα |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| Επαφές | 3Pins |
| Υλικό | PA66+GF |
| Εκτίμηση IP | IP68 |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M16 |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Όνομα προϊόντων | M16 καλώδιο συνδετήρων συνελεύσεων |
| Μάρκα | Rigoal Connector |
| Product Category | M16 Circular Connector |
|---|---|
| Certificate | ISO9001/CE/ROHS |
| Application | Audio & Video |
| Type | ADAPTER |
| Contact Plating | Au(gold Plating) |
| Καρφίτσες | 4p, 8P |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας | -25°C ~ + 85°C |
| Εκτιμημένη τάση | 250V για τη 3/4 καρφίτσα, 60V για 5pin, 30V για 8/12/17pin |
| Έγκριση | ROHS, CE |
| Γένος | Θηλυκό |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DIN43650B |
| Υλικό κατοικίας | PA+GF |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία | -40°C~+125°C |
| Μάρκα | Rigoal connector(RG) |