| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M16 |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Όνομα προϊόντων | M16 καλώδιο συνδετήρων συνελεύσεων |
| Μάρκα | Rigoal Connector |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | GX |
| Εφαρμογή | Ήχος & βίντεο |
| καρφίτσα | καρφίτσα 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 |
| Εκτιμημένο ρεύμα (Α) | 5/7/10/12/15/20 |
| καρφίτσα | 2 + PE/3 + PE |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | Επειδή κωδικοποίηση Γ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 10A |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -30°C~120°C |
| Όνομα προϊόντων | Η βαλβίδα σωληνοειδών δακτυλογραφεί έναν συνδετήρα |
|---|---|
| Τύπος | DIN43650 μια βάση |
| Γείωση | Τυπική γείωση |
| Λήξη | Κόλλα μετάλλων |
| Πρότυπα | DIN EN175301-830-Α |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, βιομηχανικός |
|---|---|
| Υλικό | PVC ή tpu |
| Τύπος συνδετήρων | M12 στη βαλβίδα |
| Καρφίτσες | 3 4 5 6 8 12pin |
| Σειρά θερμοκρασίας | -25°C ~ +80°C/-40°C ~ +125°C |
| Γένος | Άνδρα-γυναίκας |
|---|---|
| Προστατευτικό κάλυμμα | Μη-προστατευμένος |
| Τύπος | Μέση τάση, DIN |
| Προστατευμένος | Διαθέσιμος |
| Πιστοποιητικό | IP67 |
| Τύπος | L20 τύπος Τ |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό |
| Επαφές | 2pins |
| Υλικό | Φιλικό προς το περιβάλλον ΝΑΥΛΟΝ |
| Αδιάβροχος βαθμός | IP67 |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
|---|---|
| Προστασία | Η.Ε-alaibable |
| Βαθμός IP | IP67 |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Μέγεθος | M8 |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία | -40°C ~ + 80°C |
|---|---|
| Μετρητής καλωδίων | 0.14mm2 (AWG 26) |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥100 MΩ |
| Αντίσταση επαφών | ≤6mΩ |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσός) |