| Συνδετήρας που κωδικοποιείται | ΈΝΑ、 Β、 Δ |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων | 3~17PIN |
| Εκτιμημένη τάση | 30V-250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1.5A~4A |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 100 MΩ |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M16 σειρά |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Εκτίμηση θερμοκρασίας | -20℃ σε 80℃ |
| Τύπος | L20 |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| Επαφές | 2pins |
| Υλικό | Φιλικό προς το περιβάλλον ΝΑΥΛΟΝ |
| Εκτίμηση IP | IP68 |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
|---|---|
| Καρφίτσα | 2pin 3pin |
| Κώδικας | Επειδή κώδικας Γ |
| Τύπος | Βάση βούλωμα φορμαρισμένο καλώδιο |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 10A |
| καρφίτσα | 2 + PE 3 + PE |
|---|---|
| Μέγεθος | SizeA, SizeB, SizeC |
| Τύπος | Βούλωμα, βάση Φορμαρισμένο καλώδιο |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 10A |
| Τύπος | L20 |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| Επαφές | 2P |
| Υλικό | Φιλικό προς το περιβάλλον ΝΑΥΛΟΝ |
| Βαθμός προστάτη | IP68 |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 30v |
| Τύπος συνδετήρων | M16 βούλωμα συνελεύσεων |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Πρότυπος αριθμός | Βύσμα M16 |
| τερματικό συνδετήρων | Χαλκός φωσφόρων |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας | -40℃~+105℃ |
| Αριθμός καρφιτσών | 2/ 3 4 5 7 8 9 12/14/15/17/19 |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 5A |
| Αριθμό μοντέλου | M12- Ένα 4p5p |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| Όνομα προϊόντων | Συνδετήρας ασπίδων καλωδίων M12 μετάλλων 4pin 5pin |
| Εκτιμημένη τάση | 48 Β ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟΥ ΡΕΎΜΑΤΟΣ/60 Β |
| Έγκριση | RoHS, CE |
| Σειρά | Η επιτροπή τοποθετεί |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| πυρήνας | 8P8C |
| Τύπος | Κατ' ευθείαν 90degree |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -30°C~105°C |