| Αριθμό μοντέλου | Φορμαρισμένος M5 συνδετήρας |
|---|---|
| Πολωνοί | 3p 4p |
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό |
| Τύπος | φορμάροντας καλώδιο συνδετήρων |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A |
| καρφίτσες | 16p, 4p, 12p, 7P, 9P, 6P, 17P |
|---|---|
| Τύπος | Για το σήμα και τη δύναμη |
| Γένος | Αρσενικό |
| Εκτίμηση IP | IP67, IP68 |
| Θερμοκρασία | -25°C-85°C |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Αντίσταση επαφών | ≤10mΩ |
| καρφίτσα | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Κώδικας | Ένα Β Δ Xcoded |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Rigoal connector(RG) |
| Αριθμό μοντέλου | K20 σειρά |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Γένος | Αρσενικό, Male&Female |
| καρφίτσα | καρφίτσα 2 3 4 5 7 8 9 10 12 16 17 20 24 26 |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 3A, 5A, 10A, 13A, 15A, 25A, 30A, 50A |
| Εκτιμημένη τάση | 125V, 180V, 200V, 250V, 500V |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/με το καλώδιο |
| Τάση δοκιμής (AC.V) 1min | 1000,1200,1500 |
| Τρέχων | 4A |
|---|---|
| Τάση | 250V |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| καρφίτσα | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Κώδικας | Ένα Β Δ Xcoded |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Αριθμός επαφής | 2p |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος καλωδίων | 712MM |
| Εκτιμημένο ρεύμα (Α) | 5A |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Εκτιμημένη τάση (AC.V) | 500V |
| καρφίτσα | 2pin 3pin |
|---|---|
| Μέγεθος | Α, Β, Γ |
| Τύπος | Βούλωμα, βάση Φορμαρισμένο καλώδιο |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 10A |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |