| Γένος | Αρσενικό ή θηλυκό |
|---|---|
| Επαφή | 3 4 5 8 12 17 επαφές |
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Είδος | Κατ' ευθείαν Γωνία |
| Τύπος | ελεύθερο τέλος διπλά βουλώματα |
| Μετρητής καλωδίων | 14-10AWG |
|---|---|
| Μήκος καλωδίων | Προσαρμοσμένος |
| Τύπος συνδετήρων | Βούλωμα/υποδοχή |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 15A/20A/30A/50A |
| Χρώμα συνδετήρων | Μαύρος/άσπρος/γκρι |
| Certificates | ISO 9001, ISO14001, TUV, UL, RoHS, REACH etc. |
|---|---|
| Product Name | Assembly Typs M8 3-6pins Automotive Connector/airbag Plug |
| Coupling Nut/screw | Brass With Nickel Plated |
| IP Degree | IP67/IP68 |
| Contacts | 3 4 5 6 8 Pins Are Available |
| Τύπος συνδετήρων | Βούλωμα/υποδοχή |
|---|---|
| σχήμα συνδετήρα | Κύκλος/τετράγωνο |
| Εφαρμογή | Εξωτερική/Εσωτερική |
| Μήκος καλωδίων | Προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος συνδετήρα | Προσαρμοσμένος |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | SP 11/13/17/21/29 σειρά |
| Εφαρμογή | Άλλος |
| Μάρκα | Rigoal |
| Τύπος | Νήμα |
| Επαφή | 3 4 5 8 12 17 επαφές |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Μήκος καλωδίων | σύμφωνα με την απαίτηση πελατών |
| Εκτίμηση τάσης | 250V/600V |
|---|---|
| Τρέχουσα εκτίμηση | 15A/20A/30A/50A |
| σχήμα συνδετήρα | Κύκλος/τετράγωνο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Νικέλινος/χρυσός που καλύπτεται |
| Μετρητής καλωδίων | 14-10AWG |
| Rated Voltage | 250V |
|---|---|
| Aviation Connectors | Ethernet Connectors |
| Temperature Range | 40 ---- +125 |
| Type | DIN |
| Connector Contacts | Brass With Gold Plated |
| Serie | M8 συνδετήρας |
|---|---|
| Επαφές | 3Pins |
| Γένος | Αρσενικό |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
|---|---|
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4Α |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| μορφή | 90 βαθμοί/κατ' ευθείαν |