| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος | ΦΑΣΑΡΙΑ |
| Καρφίτσες | 3 4 5 6 8 PIN |
| Ονομαστική τάση | 250V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4α |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
|---|---|
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος, χρυσός που καλύπτεται |
| Τύπος συνδετήρων | Άνδρα-γυναίκας τερματικά |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40℃ σε +95℃ |
| Αδιάβροχο ποσοστό | IP67 |
| Όνομα προϊόντων | M12 σε RJ45 που φορμάρει το αδιάβροχο καλώδιο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, αισθητήρας, Automotion |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Πρότυπο συντρόφων | sp21 |
|---|---|
| Αριθμός επαφής | 5P |
| Εξωτερική διάμετρος καλωδίων | 710mm |
| Εκτιμημένο ρεύμα (Α) | 5A |
| Διάμετρος επαφών | 1.0*5 |
| Product Name | Rugged M12 Waterproof Connector for IIoT Machines and Equipment |
|---|---|
| Cable AWG | 26AWG-22AWG |
| Applications | Sensors, actuators, encoders, motors, industrial cameras, ships and other equipment, Factory automation process control, Packaging label printing equipment, Fieldbus: DeviceNet, CANopen, Profibus, Ethernet, Ship electronics NMEA 2000, rail transit, Industr |
| Advantages | speed, reliability, and ruggedness |
| Gender | Female / Male |
| Τύπος | ΔΙΝ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλιακό LED για την αυτοκινητοβιομηχανία |
| Φύλο | Αρσενικό θηλυκό |
| Πινάκια | Σύνδεσμος 3 4 5 8 12 17 ακίδων |
| Ονομαστική Τάση | 250V |
| Επαφές | 2/3/4/5/6/8/12/17pins |
|---|---|
| Τύπος κώδικα | A/B/C/D |
| Γένος | Θηλυκό/αρσενικό |
| Υλικό καλωδίων | PVC/PUR |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Μάρκα | Rigoal |
|---|---|
| Προϊόν | M19 |
| Γένος | Θηλυκό και αρσενικό |
| Επαφές | καρφίτσα 5 |
| Συνδέοντας πρότυπο | κλείδωμα βιδών |
| Μάρκα | Rigoal |
|---|---|
| Αριθμός συνδετήρων | M19 |
| Γένος | Θηλυκό και αρσενικό |
| καρφίτσες | 8pins |
| χρώμα | μαύρος |
| Γένος | Αρσενικό ή θηλυκό |
|---|---|
| Επαφή | 3 4 5 8 12 17 επαφές |
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Είδος | Κατ' ευθείαν Γωνία |
| Τύπος | ελεύθερο τέλος διπλά βουλώματα |