| Τόπος καταγωγής | guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Αδιάβροχος συνδετήρας USB, γενικός |
| Εφαρμογή | Ήχος & βίντεο |
| Αγωγός | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Υλικό | PVC, PVC |
| Εφαρμογή | Εξωτερική/Εσωτερική |
|---|---|
| Τρέχουσα εκτίμηση | 15A/20A/30A/50A |
| Υλικό | Χαλκός/ορείχαλκος/ανοξείδωτο |
| Εκτίμηση θερμοκρασίας | -40℃~+125℃ |
| Μέγεθος συνδετήρα | Προσαρμοσμένος |
| Gender | Female Male |
|---|---|
| Certificate | CE ROHS ISO9001 |
| Conductor Material | Customizable |
| Rated Voltage | 300V |
| Pins | 3p 4p Connector |
| Όνομα | IP67 αδιάβροχος συνδετήρας καλωδίων |
|---|---|
| Συνδετήρας | Συνδετήρας Wirie |
| Πιστοποιητικό | CE IP68/ip67 ROHS |
| Λέξεις κλειδιά | Συνδετήρας τύπων Υ |
| Στοιχείο | Τύπος Υ moldel cabel |
| Αριθμός επαφών | 2 - καρφίτσα 24 |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 3 - 10 Α |
| Μήκος καλωδίων | Με βάση το αίτημα του πελάτη |
| Σειρά | M5 / M8/M9/M12/M16/M23 |
| Σύζευξη | Περασμένη κλωστή σύζευξη |
| Τύπος συνδετήρων | Βούλωμα/υποδοχή |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εξωτερική/Εσωτερική |
| Όνομα προϊόντων | Αδιάβροχος συνδετήρας δύναμης |
| Μήκος καλωδίων | Προσαρμοσμένος |
| Εκτίμηση IP | IP67/IP68 |
| Διάστημα καλωδίου | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 15A/20A/30A/50A |
| Υλικό | Χαλκός/ορείχαλκος/ανοξείδωτο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Νικέλινος/χρυσός που καλύπτεται |
| Αξιολόγηση ΙΠ | IP67/IP68 |
| Κατηγορία τάσης | 250V/600V |
|---|---|
| Υλικό | Χαλκός/ορείχαλκος/ανοξείδωτο |
| Ονομασία προϊόντος | Αδιάβροχος συνδετήρας δύναμης |
| Μέγεθος συνδετήρα | Προσαρμοσμένο |
| Τεχνική θερμοκρασία | -40℃~+125℃ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A-13A |
|---|---|
| Ανώτατα Temp | degreee 260 |
| Πολωνοί | 2 3 4 5 6 7 9pin |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40~+105 |
| Πιστοποίηση | CE,ROHS,ISO |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
|---|---|
| Πρότυπα | CAT5e/CAT6a |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρα | Βίδα/Solder/PCB/Wire |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Καλώδιο OD | 5.5mm~7.0mm |