| σχήμα συνδετήρα | Κύκλος/τετράγωνο |
|---|---|
| Υλικό | Χαλκός/ορείχαλκος/ανοξείδωτο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Νικέλινος/χρυσός που καλύπτεται |
| Εκτίμηση IP | IP67/IP68 |
| Εκτίμηση τάσης | 250V/600V |
| αριθμός επαφών | 3/4/5/6/8 καρφίτσα |
|---|---|
| Ένθετο συνδετήρων | TPU/PA |
| Λήξη | Βίδα-ένωση/συγκόλληση |
| Όνομα προϊόντων | 3/4/5/6/8 κυκλικό καλώδιο συνδετήρων M8 |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός και Automative |
| Πολωνοί | 2 3 4 5 6 7 9pins |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Συνδετήρας Weipu |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Εκτίμηση IP | IP68 |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Μάρκα | Rigoal |
|---|---|
| Συνδετήρας | M19 |
| Γένος προϊόντων | Θηλυκό και αρσενικό |
| Πολωνοί | 2P |
| Τύπος | συνέλευση τομέων |
| Επαφές | 5pins |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό |
| Λήξη | Βίδα |
| Τύπος συνδετήρων | SP21 η επιτροπή τοποθετεί το συνδετήρα |
| Υλικό της Shell | Υλικό Shcoll |
| σχήμα συνδετήρα | Κύκλος/τετράγωνο |
|---|---|
| Χρώμα συνδετήρων | Μαύρος/άσπρος/γκρι |
| Διάμετρος καλωδίου | 14-10AWG |
| Αξιολόγηση ΙΠ | IP67/IP68 |
| Διάστημα καλωδίου | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος | Η συνέλευση/η επιτροπή τοποθετεί/φορμαρισμένος |
|---|---|
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -30°C~105°C |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα/solder/PCB/wire |
| μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Gender | Female Male |
|---|---|
| Rated Voltage | 300V |
| Product Name | Rigoal custom M5 3 4 pin A code male and female plug socket IP67 IP68 waterproof wire connector factory |
| Wire Gouge | 24AWG/26AWG |
| Type | DIN |
| Product Category | Waterproof Cable Connector |
|---|---|
| Gender | Female Male |
| Type | DIN |
| Rated Voltage | 300V |
| Wire Length | Customize |
| Certificate | CE ROHS ISO9001 |
|---|---|
| Application | Automotive |
| IP Degree | IP67/IP68 |
| Product Category | Waterproof Cable Connector |
| Conductor Material | Customizable |