| Gender | Female Male |
|---|---|
| Type | DIN |
| Application | Automotive |
| Pins | 3p 4p Connector |
| Product Category | Waterproof Cable Connector |
| Αριθμός επαφής | 2p, 3p, 4p, 5P |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος καλωδίων | Α (4.57MM) Β (712MM) |
| Εκτιμημένο ρεύμα (Α) | 5A, 3A |
| Διάμετρος επαφών | 1.0*5 |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | SP13 |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, αυτοκίνητος, αισθητήρας, Automotion |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Λήξη | Βίδα/ύλη συγκολλήσεως/crimp |
| Καρφίτσες | 3P |
|---|---|
| Τύπος | Προσαρμογέας |
| Αριθμός πυρήνων | πυρήνας τρία |
| Εφαρμογή | Εξουσία |
| Γένος | Θηλυκός |
| Μέγεθος συνδετήρα | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Μετρητής καλωδίων | 14-10AWG |
| σχήμα συνδετήρα | Κύκλος/τετράγωνο |
| Τύπος συνδετήρων | Βούλωμα/υποδοχή |
| Εκτίμηση IP | IP67/IP68 |
| Τόπος καταγωγής | Ήχος καμπάνας Ghuang |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | sp21 στεγανοποιήστε το συνδετήρα |
| Μάρκα | RIGOAL |
| Τύπος | ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΗΣ |
| Εφαρμογή | Δύναμη |
| Πρότυπο συντρόφων | sp1312 |
|---|---|
| Αριθμός επαφής | 3p |
| Εκτίμηση IP | IP68 |
| Γένος | θηλυκό |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Χρώμα συνδετήρων | Μαύρος/άσπρος/γκρι |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων | Βούλωμα/υποδοχή |
| Εφαρμογή | Εξωτερική/Εσωτερική |
| Όνομα προϊόντων | Αδιάβροχος συνδετήρας δύναμης |
| Εκτίμηση IP | IP67/IP68 |
| Χρώμα συνδετήρων | Μαύρος/άσπρος/γκρι |
|---|---|
| Μετρητής καλωδίων | 14-10AWG |
| Όνομα προϊόντων | Αδιάβροχος συνδετήρας δύναμης |
| Εκτίμηση τάσης | 250V/600V |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Νικέλινος/χρυσός που καλύπτεται |
| Πυρήνας | πυρήνας 3 4 |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Έξοδος | Κατάλληλο καλώδιο OD 48mm |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |