| Πολωνοί | 6 καρφίτσες |
|---|---|
| Γένος προϊόντων | Αρσενικό στο αρσενικό |
| Λήξη | Περασμένος κλωστή |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Υλικό ενθέτων | Θερμοκρασία 260° ατόμων ΜΑΔ |
| Επαφές | 5 καρφίτσες |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό στο θηλυκό |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Τύπος συνδετήρων | SP21 σειρά |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Τύπος | L20 στεγανοποιήστε το συνδετήρα |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό |
| Επαφές | 2pins |
| Υλικό | Φιλικό προς το περιβάλλον ΝΑΥΛΟΝ |
| Προστατεύστε το επίπεδο | IP67 IP68 |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
|---|---|
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Τύπος | ενιαίο βούλωμα διπλά βουλώματα |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Κλείδωμα ύλης συγκολλήσεως |
|---|---|
| Καρφίτσα | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Τύπος | ενιαίο βούλωμα διπλά βουλώματα |
| Βαθμός προστασίας | IP67 IP68 |
|---|---|
| Προστατευμένος | ΝΑΙ |
| Πυρήνας | 4P4C 8P8C |
| Πρότυπα | Cat6a Cat5e |
| Τύπος | Αγκώνας Κατ' ευθείαν |
| Τύπος | L20 στεγανοποιήστε το συνδετήρα |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| Επαφές | 3Pins |
| Υλικό | Φιλικό προς το περιβάλλον ΝΑΥΛΟΝ |
| Εκτίμηση IP | IP68 |
| καρφίτσα | 8P8C |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Σύστημα κλειδώματος | Βίδα |
| Εφαρμογή | Ethernet |
| Τύπος | Η επιτροπή τοποθετεί/φορμαρισμένος/συνέλευση |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Καρφίτσα επαφών | 4 καρφίτσα |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 50A ανώτατος |
| Αριθμό μοντέλου | Συνδετήρας Weipu |
| Τύπος συνδετήρων | Κλείδωμα ώθησης |
| Καρφίτσες | 4p, 5P, 7P, 3P, 2P |
|---|---|
| Υλικό επαφών | Χρυσός ορείχαλκου που καλύπτεται |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Εξωτερική σειρά διαμέτρων καλωδίων | 46.5mm |