| καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
|---|---|
| Κωδικοποιημένο | A B D X κωδικοποιημένα |
| Γένος | Αρσενικό/θηλυκό |
| Σχήμα | Γωνία / Ευθεία |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4Α |
| Κωδικοποιημένο | A B D X κωδικοποιημένα |
|---|---|
| καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4Α |
| Μετρημένη ηλεκτρική τάση | 250V |
| Σχήμα | Γωνία / Ευθεία |
| Ονομασία προϊόντος | Αδιάβροχο καλώδιο συνδετήρων M12 κυκλικό |
|---|---|
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή χρώμα cOem |
| Κώδικας | A / Κώδικας Β/Γ/Δ/Κ/Λ/Χ/του S/Τ |
| Αριθμός επαφών | 2-17 καρφίτσα |
| Εκτιμημένη τάση | 30-250V |
| Rated Current | 4A |
|---|---|
| Material Of Connector | PVC Or PUR |
| Shape | Angle / Straight |
| Degree Of Protection | IP68/IP67 |
| Advantages | speed, reliability, and ruggedness |
| Τύπος σύνδεσης | DIN, M Series |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Καρύδι συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Καρφίτσες επικοινωνίας | 3 4 5 6 8 12 17 PIN |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Κλίμακα θερμοκρασίας | -25°C ~ +85°C |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | DC60V AC50V |
| Υλικό επαφής | Ορείχαλκος, χρυσός που καλύπτεται |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >100 φορές |
| Ονομαστικό ρεύμα | 0.5Α |
| Καρφίτσα επαφών | 3/4/5/6/8/12/17 καρφίτσα κ.λπ. |
|---|---|
| Τρέχουσα εκτίμηση | 50A ανώτατος |
| Τύπος συνδετήρων | Βίδα |
| IP που εκτιμάται | IP67 |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός, κινητός εξοπλισμός αυτοματοποίησης |
| Καρφίτσες | 5P |
|---|---|
| Τοποθετώντας τύπος | Τα PCB τοποθετούν/επιτροπή τοποθετούν/καλώδιο |
| Τοποθετώντας χαρακτηριστικό γνώρισμα | Τοποθετήστε στην πρόσοψη/πίσω τοποθετεί/4 τρύπα φλάντζα |
| Εκτιμημένη τάση | 250V για τη 3/4 καρφίτσα, 60V για 5pin, 30V για 8/12/17pin |
| Κωδικοποίηση | A / Κώδικας Β/Γ/Δ/Κ/Λ/Χ/του S/Τ |
| Pins | 3 4 5 6 8 12 17 Pin Connector |
|---|---|
| Rated Current | 4A |
| Rated Voltage | 250V |
| Connector Contacts | Brass With Gold Plated |
| Application | Automotive Industrial Aviation LED Solar |
| Αριθμός καρφιτσών | 2 3 4 5 6 8 12pin |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | A/B/D/X |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Υλικό ενθέτων | PA66+30%GF |