| Υλικό της Shell | Μέταλλο/πλαστικό |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V για τη 3/4 καρφίτσα, 60V για 5/6pin, 30V για 8/12/17pin |
| Τύπος συνδετήρων | ΣΕ M12/ΤΟ Δ-ΥΠΟΒΡΎΧΙΟ/RJ45 ETHERNET/USB/ΤΟ ΜΊΝΙ DIN/M8/GX12 |
| Εφαρμογή | Μικροσκοπικοί αισθητήρες/βιομηχανική κάμερα/ηλεκτρικό ποδήλατο |
| Κώδικας | A / Κώδικας Β/Γ/Δ/Κ/Λ/Χ/του S/Τ |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| γένος | αρσενικό/θηλυκό |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/καλώδιο |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Γένος | Θηλυκό ή αρσενικό |
|---|---|
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Βαθμός προστασίας | IP68 ή IP67 |
| Υλικό του συνδετήρα | CuZn, TPU ή PVC |
| AWG καλωδίων | 26AWG, 24AWG, 22AWG |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12p/2A για 8p/4A για 3 4 5 17p |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12p/60V για 5p/250V για 3 4 17p |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Τύπος | Καλώδιο/ύλη συγκολλήσεως/PCB |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχος συνδετήρας, αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| Σειρά | M12 |
| Κωδικοποίηση | Α, Β, Γ, Δ, Χ |
| Υλικό της Shell | Μέταλλο/πλαστικό |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V για τη 3/4 καρφίτσα, 60V για 5/6pin, 30V για 8/12/17pin |
| Τύπος συνδετήρων | ΣΕ M12/ΤΟ Δ-ΥΠΟΒΡΎΧΙΟ/RJ45 ETHERNET/USB/ΤΟ ΜΊΝΙ DIN/M8/GX12 |
| Εφαρμογή | Μικροσκοπικοί αισθητήρες/βιομηχανική κάμερα/ηλεκτρικό ποδήλατο |
| Κώδικας | A / Κώδικας Β/Γ/Δ/Κ/Λ/Χ/του S/Τ |
| Εφαρμογή | Αεροπορία/αισθητήρας/ηλεκτρικός εξοπλισμός/βιομηχανικά κ.λπ…, αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Φορμαρισμένος M12 συνδετήρας καλωδίων |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| υλικό ενθέτων | pa66+gf20% |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχος συνδετήρας, αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| Σειρά | M12 |
| Κωδικοποίηση | Α, Β, Γ, Δ, Χ |
| καρφίτσες | 3 4 5 6 8 12 17pn |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40°C ~ + 125°C |
| αριθμός επαφών | 3 / 4/5/8/12/17 |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
| Αριθμό μοντέλου | M5 M8 M12 M16 M23 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αεροπορία/αισθητήρας/ηλεκτρικός εξοπλισμός/βιομηχανικά κ.λπ…, SE |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Τρόπος επαφών | βίδα |
| υλικό ενθέτων | pa66+gf20% |