| Αριθμό μοντέλου | M23 συνδετήρας |
|---|---|
| Εφαρμογή | δύναμη, αισθητήρας, αυτοκίνητοι, ethernet, αυτοκίνητο κ.λπ. |
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα |
| Έξοδος καλωδίων | 610mm |
| Καρφίτσα | 6 / καρφίτσα 7/9/12/17/19 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | ≥100 MΩ |
| Κατεύθυνση | Κατ' ευθείαν/που ψαρεύεται |
| Πιστοποιητικό | CE ROHS ISO9001 |
| Γένος | Άνδρα-γυναίκας |
| Αριθμό μοντέλου | ΑΔΙΆΒΡΟΧΟΣ ΣΥΝΔΕΤΉΡΑΣ SP11 SP13 SP17 SP21 SP29 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, αυτοκίνητος, αισθητήρας, Automotion |
| Όνομα προϊόντων | SP1 13 17 21 29 συνδετήρων ποτίζει την ανθεκτική 2 3 4 5 7 8 9 καρφίτσα γ |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Λήξη | Βίδα/ύλη συγκολλήσεως/crimp |
| Πολωνοί | 8pins |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| αριθμός επαφών | 8 καρφίτσες |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα |
| Γένος | Αρσενικό |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Επαφές | 8pins |
|---|---|
| Τύπος | η τετραγωνική επιτροπή τοποθετεί το συνδετήρα |
| Γένος | Θηλυκό |
| Εκτιμημένη τάση | 60 Β |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Συνδετήρας | 7/8» συνδετήρας |
|---|---|
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 16 |
| Τύπος | Συνέλευση |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Επαφές | 3+PE |
| Product Name | Rugged M12 Waterproof Connector for IIoT Machines and Equipment |
|---|---|
| Cable AWG | 26AWG-22AWG |
| Applications | Sensors, actuators, encoders, motors, industrial cameras, ships and other equipment, Factory automation process control, Packaging label printing equipment, Fieldbus: DeviceNet, CANopen, Profibus, Ethernet, Ship electronics NMEA 2000, rail transit, Industr |
| Advantages | speed, reliability, and ruggedness |
| Gender | Female / Male |
| Pins | 3 4 5 6 8 12 17 Pin Connector |
|---|---|
| Product Category | M12 Waterproof Connector |
| Product Name | Customizable M12 Waterproof Connector for Automotive Industrial Aviation LED Solar Ethernet |
| Application | Automotive Industrial Aviation LED Solar |
| Brand | RENHOTEC |
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ |
|---|---|
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Υλικό του συνδετήρα | CuZn, TPU ή PVC |
| AWG καλωδίων | 26AWG-22AWG |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A/2A/4A |