| Rated Voltage | 250V |
|---|---|
| Aviation Connectors | Ethernet Connectors |
| Temperature Range | 40 ---- +125 |
| Type | DIN |
| Connector Contacts | Brass With Gold Plated |
| Rated Current | 4A |
|---|---|
| Type | DIN |
| Product Name | Customizable M12 Waterproof Connector for Automotive Industrial Aviation LED Solar Ethernet |
| Aviation Connectors | Ethernet Connectors |
| Gender | Male Female |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Εισαγωγή υλικού | TPU+GF |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Αριθμός Πολωνού | 4pins |
| Ο βαθμός προστατεύει | IP67/IP68 |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Αντίσταση επαφών | ≤10mΩ |
| Καρφίτσα | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Γένος | Αρσενικό & θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Συγκόλληση |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1.5α-4Α |
| Ονομαστική τάση | 30-60V |
| Αριθμός Πυρήνων | 3/4/5/6/8 Πιν |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M16 συνέλευση |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Καρφίτσες | 8pin |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 3 - 10 Α |
| Γένος | Αρσενικό ή θηλυκό |
|---|---|
| Επαφή | 3 4 5 8 12 17 επαφές |
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Είδος | Κατ' ευθείαν Γωνία |
| Τύπος | ελεύθερο τέλος διπλά βουλώματα |
| Gender | Female |
|---|---|
| Application | Industrial |
| Type | DIN |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Μάρκα | Rigoal connector(RG) |
| πυρήνας | 3core, 4core, 5core, 8core, 12core, 17core |
|---|---|
| Κώδικας | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Βαθμός προστασίας | IP68 IP67 |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Καρφίτσες | 8P8C |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία | -20°C~+80°C |
| Επαφές συνδετήρων | Χαλκός φωσφόρων με το χρυσό που καλύπτεται |